שאלה למכבי צעיר גדרה

vronin1

New member
שאלה למכבי צעיר גדרה

מישהו פה יכול לפרט לי את המסלול של הטיול ב15-16?

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifאשמח לפרט:)

15.10- מתחילים את היום בעין תינה, שהוא מסלול מים [מתחיל בנחל שהמים בו רדודים- מקסימום עד המותן וממשיך לתוך מעיין שבסופו יש מפלון קטן], מסלול מוצל, רובו בתוך חורש סבוך ומהמעיין יש תצפית לכיוון עמק החולה. לאחר מכן תערך עצרת לשחרור גלעד שליט בעוצבת ברק, באותו המקום יתקיים גם הטקס הארצי. הלינה תהיה ביער איילים שנמצא קרוב מאוד לעוצבת ברק. 16.10- נוסעים לתל פאחר, שהוא אתר מורשת קרב ממלחמת ששת הימים. משם נסע לנחל שניר [החצבאני], מסלול שברובו גם הוא מים רדודים, חלקו הרחב [שנמצא בסמוך למעיין ברוך] הוא שמורת טבע. לאחר מכן נוסעים הביתה:) אגב, מי אתה/ את?:)

vronin1

New member
תודה על הפירוט

אני כבר צופה בעיה בקטע של הנחל. אני הולך לאבטח אתכם.

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifאיזה נחל? עין תינה?

לא הולכת להיות שום בעיה, מנסיון.. את המסלול הזה באופן אישי עשיתי גם כחלק מטיול שנתי בבי"ס וגם כמסלול באחד הטיולים של התנועה בעבר. הוא קליל ממש:) [וכייפי!]

vronin1

New member
הבעיה היא

עם הכניסה למים.אני עם נשק ארוך,אני לא יכול. נבדוק את העניין.

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifיש מסלול עוקף, יבש..

מקביל אלינו, שבמים, ומתחבר לאחר 5-10 דקות

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifרכז הסניף, והמאבטחים:D

אני חושבת חח.. יש מצב שיש עוד כמה מבוגרים מטעם התנועה..

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifהיי! אני יודעת מה אני אומרת:)

אצלנו שכבה ג' הולכת בנפרד מהסניף.. הם עושים ביום הראשון את נחל הקיבוצים ואז הולכים הביתה

מאבטח יקר מאבטח חביב

תחפש אותי באתר עם הערכת קפה וקרבין קת מתקפלת. ובעיקר עם טאקי לשעות הלילה

vronin1 כנס שניה

גם אני מאבטח טיולים מה שאני עושה במסלולי מיים אני מאפסן את הנשק אצל חבר שלא רוצה להיכנס למיים והולך עם התיק ע"ר זה לא כל כך אסון אני בדרך כלל מביא עלי שני כלים תיקיחו שלי שה עלי במסלול מים ואני מאחסן אותו טוב עלי בתיק

חוצמזה שים עליך תביא עליך בגדים חמים

יהיה קר בלילה- דיברתי עם בנדודה שלי הוא מאיזור הצפון (מע"ר במד"א) אמר שיהיה שם קןר אימים. אז תארגן עליך שתיה חמה אני מביא גזיה ושאר הדברים

vronin1

New member
מזה קת מתקפלת?

פעם ראשונה אני שומע על זה...אתה גם עובד ב"דרך ארץ"? הקטע של הכניסה למים לא נראה לי.צריך להחליף נעליים,בגדים...לא בא לי לסחוב תיק טירונות. ומזה המשולשים שכתבת לי בפרטי?אני דיי חדש בעסק...ספר.

יש קרבין עם קת מתקפלת שזה נוח יותר

אני תמיד מביא עלי בגדים להחלפה כלומר שים עליך סנדלי שורש ומכנס קצר. אין מה לעשות זה בעבודה אתה חובש מע"ר? משולשים זה לקיבוע . אני לא עובד עם דרך ארץ כמה חבר'ה שלכם יוצאים לטיול?

למעלה