שאלה למומחה או למבין.

חוחי

New member
שאלה למומחה או למבין. ../images/Emo111.gif

שלום אני בת 19 ואני יתחיל לקחת גלולות פמינט במחזור הבא שלי, שאלתי היא האים אני מוגנת בחודש הראשון? ואם אני מקיימת יחסי מין לפני שאני לוקחת את הגלולות, ז"א עד המחזור שיבוא, האם קנדום מספיק?? אני פשוט מפחדת מאוד להכנס להריון.. אם זה עוזר לכם אני מקבלת מחזור כל ה15/16 לחודש. אז אם בזמן שנשאר לי עד המחזור אני מקיימת יחסי מין ואנחנו עם קנדום תהייה בעיה?? או שעדיף לחכות לגלולות?? אני ממש מפחדת מהריון מקווה שהבנתם ותעזרו לי תודה אניגמה

חוחי

New member
ואם אני מקיימת יחסים עכשיו,

בתקופה הזאת, לפני שהתחלתי גלולות, ואני משתמשת בקנדם, אין לי ממה לחשוש???

260202

New member
עדיין יש להיזהר היו מיקרים שהקונדום

לא עזר

חוחי

New member
יו אני ממש מפחדת.. אני לא יודעת מה

לעשות.. אם אני אקיים יחסי מין קרוב למחזור החודשי שלי, עם קנדם כמובן, יש פחות סיכון? כי זה אחרי הביוץ, ונחשב "כימים בטוחים"... כאילו אני יכולה להיות רגועה טיפה?

260202

New member
תראי אני לא בדיוק יודעת מה הם הימים

הבטוחים אמ התחלת לקחת גלולות אז את צריכה לדאוג פחות תדאגי שהוא לא יגמור בפנים וזהו אין לך מה לדאוג

קונדומים

1. קונדומים בלבד בלי גלולות זה אחד מאמצעי המניעה הבטוחים. 2. עצה - לא לחסוך בתחום הזה בכסף לא לקנות את החבילות הזולות יותר, כי עלול לעלות ביוקר! 3. לא לסמוך על ימים בטוחים. אין דבר כזה. 4. והכי הכי הכי בטח שלא להסתמך על שיטת המשגל הנסוג! (כמו שאמרו לך כאן שלא יגמר בפנים). זה הדבר הכי לא בטוח! לא לגוף לא ללב לעצבים ולא לשומדבר. 5. גם גלולות לבד, לפעמים נניח שוכחים אחת, או אם נגיד את חולה חלילה מקיאה או משלשלת לא עלינו אז היעילות שלהן יורדת. צריך לקחת בחשבון. 6. הדבר הכי בטוח? לא לקיים יחסים בכלל! (לא הייתי ממליצה את השיטה אבל בכל זאת). 7. עושה רושם שזה לחוץ העניין, אל תשכחי לעמוד על שלך ואם את מפחדת מהיריון בלתי רצוי מכל סיבשהי את יכולה אפילו שאת לוקחת גלולות להמשיך להשתמש בקונדום. לצורך תחושת הבטחון שלך. והשיקולים הם כאלה מה חשוב לך יותר הבטחון המקסמילי או ההנאה המקסימלית? 8. חוץ מזה יש לזכור שיש גם "גלולת היום שאחרי", שהיא מספיקה עד ל72 שעות לאחר מגע בלתי מוגן. (לא השיטה הממולצת ביותר בגלל שזה פוגע בהורמונים והם חשובים לנו...). לפחד יותר מידי יגרום לך לא להנות מהסקס עצמו בין אם יש אין סכנות במעשה. תבקי מה מתאים לך ואל תכנעי ללחץ אם יש כזה מבן זוג, כי בסופו של דבר הגוף הוא רק שלך ומה שיעבור יהיה עלייך!!!! אפילו אם זה רק חרדה עד המחזור.

infatuation

New member
בנוסף אל תשכחי שקונדום מונע הדבקות

במחלות מין לא נעימות. אז את צריכה לשקול טוב את העניין לפני שאת מורידה את קונדום מהפרק. אם הוא היה עם בנות לפנייך, אפילו שילך לעשות בדיקה ורק אחרי שתקבלו תשובות תחליטי

למעלה