שאלה למגואגאים שפה
וגם דיון קטנטן

Coralulu182

New member
שאלה למגואגאים שפה ../images/Emo13.gif וגם דיון קטנטן

האם יש DVD רשמי לטור שלה? אני רואה קטעים ביוטיוב באיכות גרועה שצילמו אנשים...לא חשבו על להוציא DVD להופעות?
כי חיפשתי ולא מצאתי ואולי אני לא מחפשת טוב, לא יודעת, אבל אני ממש רוצה לראות הופעה מלאה שלה!
מישהו יודע איפה אני יכולה לצפות בקטעים נורמליים...? :-\ עכשיו...בדיוק צפיתי בזה: Lady Gaga: Monster Ball - So Happy I Could Die והקטע שמתחיל מ0:53 די...עלוב. זאת אומרת, אף פעם לא ראיתי אותה מופיעה בלייב אז לא הבנתי מה הולך שם. אני ממש מעריכה את העובדה שהיא אף פעם לא שרה עם פלייבק ובהחלט יש לה קול מדהים, התלבושות מדהימות, היצירתיות והמחשבה שבהפקה של כל שיר ושיר, שמתי לב לזה בתמונות וגם בכל הקטעים שאני רואה עכשיו יש לה המון אינטראקציה עם הקהל והיא מתוקה כזו!!!
אבל הכוריאוגרפיה ממש גרועה! בשביל מישהי שמדהימה אותי בקליפים שלה כל פעם מחדש בזכות האנשים שהיא בוחרת לעבוד איתם בהופעות לייב היא ממש ממש חובבנית! אם קשה לה לרקוד ולשיר באותו זמן אז באמת שאין צורך כי היא, הקול שלה והתלבושות עושות את כל העניין. אני מניחה שהיא תשתפר עם השנים, כי היא עדיין פרפורמרית מתחילה ואין לה ניסיון עתיר שנים, כמו מדונה למשל (אני פנאטית מטורפת של מדונה מגיל צעיר!), אז אולי אין לה ביטחון בבמה או משהו. היא כזו מתוקה בריאיונות ופשוטה ומקסימה באופי שאני פשוט מאוהבת בה ואני מחכה בקוצר רוח לשנים הבאות לראות איך היא תתפתח ממישהי חסרת ניסיון לפרפורמרית מקצועית!
מה אתם חושבים?

Coralulu182

New member
בדיוק ראיתי עוד כמה הופעות

מפורסמות יותר, כמו בטקסים וכאלה והופעות אקוסטיות ושם היא באמת מדהימה...אז מה הלך בטור בעצם?

limors2

Active member
בטח יצא לה מתישהו DVD, של טור מושקע במיוחד.

זה רק עניין של זמן! איזה כיף זה יהיה
לגבי ההופעה הזו, הכוריאוגרפיה באמת לא מרשימה במיוחד. אבל זו הפעם הראשונה שראיתי משהו כזה, אני זוכרת אותה מופיעה הרבה יותר טוב בלייב! אם אני זוכרת נכון גם בארץ היא הופיעה כמו שצריך, אבל כ"כ התלהבתי והתרגשתי בהופעה שלה שהזיכרון שלי מהערב לא בהכרח אמין
אני לא חושבת שיש לה בעיות של חוסר ביטחון, כנראה פשוט נפלת על הופעה לא מוצלחת במיוחד. אולי היא הייתה עייפה!

Coralulu182

New member
איזה כיף לך שהיית בהופעה שלה כשהיא הייתה כאן!

אני ממש לא אהבתי אותה עד כדי ללכת להופעה בזמנו...
נו טוב לפחות הייתי מטר וחצי ממדונה כשהיא הייתה כאן
כן ראיתי עכשיו עוד כמה הופעות והן יותר טובות, אני כל פעם נדהמת מחדש מהתלבושות! כל היום הזה היה גאגא אחד גדול, עשיתי עליה המון תחקירים ביוטיוב וכאלה

limors2

Active member
חג גאגא שמח לך!../images/Emo65.gif

אני שמחה שאהבתי אותה כשהיא הייתה בארץ, ואחרי ההופעה האהבה שלי גדלה אליה אפילו יותר. חשבתי שההופעה תרגיע אותי מהחרישה המסיבית על השירים שלה אבל הכל רק התעצ!. מטר וחצי ממדונה זה לא רע

YugiBoy

New member
בטח שיש לה ביטחון על הבמה

אפשר לראות הופעות מתוכניות אירוח וטקסים שהיא שרה לייב ורוקדת כמו מכונה משומנת. הקטע הוא שבטור היא צריכה לשיר ולרקוד המון שירים ברצף. בהופעה בטקס היא יכולה לתת את כל כולה על שיר אחד, בטור היא צריכה לחלק את עצמה להמון שירים, וכמובן שבגלל שזה לא חד פעמי אלה יש הופעה כמעט בכל יום במקום אחר, יש טובות ויש פחות. אגב תשים לב שיש לטור שלה חלק ראשון, וחלק שני. החלק השני התחיל ב12010 והיא חידשה את כל הטור והקטעים ככה שאתה יכול לנסות להשוות בין הופעה של אותו השיר בתאריכים שונים ולראות אם יש הבדל. בקשר לשאלה השנייה, אין DVD רשמי להופעות שלה כרגע, אבל יש צילומים מקצועיים של הופעות שלה (בעיקר מהטור הקודם) בפסטיבלים שונים, וזה בדיוק כמו ההופעה. אפשר לחפש ביוטיוב LADY GAGA THE FAME BALL DVD (או THE MONSTER BALL אם רוצים את הטור הנוכחי)- יש אנשים שאספו את כל הקטעים מכל הטור מהרשת וחיברו את זה להופעה אחת. אגב יש ברשת קטעים שצולמו ב-HD בצורה ממש מעולה שרואים מעולה. חפרתי.

Coralulu182

New member
לא חפרת, תודה! ../images/Emo6.gif ואני בת ../images/Emo8.gif

אני ממש אוהבת את ליידי גאגא ורק התחלתי בפנאטיות הזו של לחפש עליה מידע, הופעות ותמונות ואני מגלה עליה דברים כל פעם מחדש!
אני מסכימה, ראיתי עוד כמה הופעות ושם היא באמת רוקדת כמו שצריך. אבל עייפה או לא ולא משנה כמה שירים יש לה בהופעה אחת עם השנים אני משערת שהיא תפתח יותר סיבולת לרקוד בשיר האחרון בדיוק כמו בשיר הראשון ולהפציץ... תודה רבה על המידע, אני אחפש!

YugiBoy

New member
אחלה

אפשר לשבת ולצפות בקטעים שלה ביוטיוב, זה לא נגמר!

למעלה