שאלה למבינים!!!

big abas

New member
שאלה למבינים!!!

באיזה תאריך הנגיד הוריד את הריבית ב 0.5%?

אבאס הנה בשבילך

אל תנסה לערער על האמינות שלי מביא לך 2 ציפורים במכה אחת, הזהרתי כשהשוק חזר ל- 950 וציינתי חד משמעית שהדולר זול!! וזה עשוי להזמין מכירות זרים.. להזכירך זה היה אחרי ההורדת ריבית, כך ש4.13 כבר בטח לא טענתי, התהפכתי בנוסף ציינתי שהשוק עשוי לסבול ממכירות ושעליית הדולר תוכיח את זה.. אז מה היה מאז?? השוק איבד 20 נקודות!! והדולר ב- 4.245 הנה כאן עכשיו שיהיה לך יום מוצלח לא מתכוון להתעסק עם הפורום יותר היום

big abas

New member
מעופניק-לא רק שטענת 4.13

גם כתבת לא להכנס ללונג דולר עד שיגיע ל 4 שקל. וכל זה היה אחרי הורדת הריבית!!!

אוי באמת, תגיד לי אתה רציני??

סתכל על התאריכים של ההודעות ששמת וסתכל על ההודעה שצירפתי אתה שוכח שמיד אחרי הורדת הריבית הדולר זינק לאזור 4.24 וירד אח"כ גם אל מתחת 4.19, אז לטווח קצר גם אז צדקתי!! באותו רגע לא ידעתי שזה היה מהלך ספקולנטי של סידור ידיים, מה לעשות שאני לא יודע הכל?? אבל בהחלט לאחר ההודעה שלי איבד הדולר כמה אגורות וזה היה אחרי הורדת הריבית!! אחרי כמה ימים כתבתי מה שכתבתי וטרחתי לעדכן את דעתי, כסוחר ניגזרים ואני מתפלא עליך!! כי דווקא אתה צריך לדעת כמה שהדברים דינאמיים! אז להגיד שאני בשורט עליו ולא עידכנתי שיצאתי מפוזיציות שורט עליו זה שקר והוכחתי את זה כאן.. בקיצור כל מי שיש לו עיניים בראש האמת מונחת כאן על השולחן, מכאן מי שבוחר לחשוב משהו רע זה כבר לא בשליטתי שיחשוב מה שבא לו.. אני יודע דבר אחד שאני נותן הרבה בפורום מבחינת דיעות וטורח לשתף בהרבה מהגיגי ליבי בניגוד לכמה קקות של אנשים דוגמת אילן.. אמרתי שלא בא לי לכתוב יותר היום, אז בבקשה לכבד ולא להציק לי תודה ויום טוב אבאס

big abas

New member
אז מה זה? חחחחח

תביא קישור ותראה שזה מהו מעופניק האחד ו 10:18 | 08/01/07 וגם לא בא לי לכתוב פה יותר היום, כל אחד פה חושב שאני חייב לו משהו ועוד באים אלי בטענות בלי סוף אני אחזור כשאתחיל לסגור את הקולים הכתובים, לא דקה לפני חחח סתם בצחוק

loshri

New member
אם זה קשור לוויכוח שלך עם מעופניק

אני מוכן לעשות מאמץ ולברר.

למעלה