שאלה לכולם !

Mayuchkita

New member
שאלה לכולם !

מה הם השירים האהובים עליכם מהאלבום החדש ? שרשרו ..

DAN1EL

New member
שלי ../images/Emo97.gif

לא לפי סדר מסוים, אבל אני אדגיש את הטופ 5. On Our Way Hurt Back In The Day Still Dirrty Save Me From Myself Mercy On Me Without You ETC + Welcome זה די משתנה. גם עם סטריפד זה השתנה הרבה. אלבום מדהים, למרות שיש לי עליו הערות ככל שאני מתעמק בו יותר. אני חושב שהשיווק שלו כאלבום ג'אז-בלוז משנות ה-20-40 הוא קצת בעייתי, כי יש המון שירים באלבום שכל קשר ביניהם לבין הז'אנרים הנ"ל הוא מקרי בהחלט. וגם מצחיק אותי שאנשים חושבים שבגלל שכריסטינה מתלבשת כמו כוכבות קולנוע (שלא קשורות בכלל למוזיקה) של שנות ה-40-60, אנשים חושבים שהיא שרה "בלוז של שנות ה-20" ושהיא "תקועה בשנות ה-20". זה אלבום פופ-סול, עם נגיעות מורגשות יותר מבעבר, של בלוז וג'אז.

Mayuchkita

New member
שלי ..

Welcome Save Me From Myself Hurt Without you On our Way Ho Mother Understand ובטוח יש עוד איזה משו ששכחתי ..

עדידי15

New member
שלי../images/Emo204.gif../images/Emo100.gif

ETC + Welcome Oh Mother Hurt Slow Down Baby Ain't No Other Man Makes Me Wanna Pray

NoWords

New member
הממ, כרגע

Save Me From Myself Makes Me Wanna Pray Still Dirrty Understand ETC + W On Our Way The Right Man - איזה שיר מרגש זה. לא נראה לי שאנשים מתייחסים אליו מספיק.

xtina 4 ever

New member
שאלה טובה ../images/Emo3.gif ../images/Emo210.gif

שלי (לא לפי סדר מסויים): Makes Me Wanna Pray Back In The Day Oh Mother Still Dirrty Welcome Candyman nasty naughty boy Hurt Mercy On Me Save Me From Myself The Right Man צימצמתי הכי הרבה שיכולתי

xtina 4 ever

New member
לא../images/Emo10.gif ../images/Emo210.gif

*הולכת לעמוד בפינה עם הפנים לקיר* עעע

xtina 4 ever

New member
אממ...../images/Emo210.gif

אמא שלי (זאת שאמורה להביא לי תכסף) החליטה שאני לא צריכה את זה, אם אני יכולה להכניס תאלבום שהורדתי לאמפי3 :/ אבל אם אני אתחיל לעבוד וארוויח כסף משל עצמי, אני רצה לקנות תאלבום :]

Sahar 11

New member
שלי ../images/Emo13.gif

Mercy on Me Understand Hurt Nasty Naughty Boy The Right Man Back in the Day לא לפי סדר מסויים

שלי../images/Emo13.gif

SMFM HURT UNDERSTAND STILL DIRRTY SDB BITD ETC+WELCOME MOM אלה הכי הכי..אבל את כל השאר אני גם ממש אוהבת

DiRtY BaTeLL

New member
האמת שאני אוהבת ממש את כל האלבום אב

אבללללל......hurt ו oh mothr כובשיייםםםם

xgirl25

New member
שלי [בינתיים]../images/Emo220.gif../images/Emo168.gif

makes me wanna pray back in the day oh mother still dirty thank you hurt welcome i got trouble

למעלה