שאלה לכולכם!

Assaf24

New member
שאלה לכולכם!

שלום לכולם, אני מודה שאינני מבין הרבה בפאזלים, ולכן באתי לשאול את המומחים! אתם! השאלה שלי היא פשוטה. במידה והייתי רוצה לפתוח חנות שמתמחה במכירת פאזלים, איזה מבין היצרנים הבאים הייתם רוצים לראות בחנות: Buffalo Games Castorland Ceaco EDUCA FX Schmid Great American Hasbro Jumbo Keystone Elements Masterpieces Melissa & Doug Piatnik Ravensburger Ricordi Serendipity Springbok Sunsout TDC White Mountain אילו מבין הסוגים הבאים נחשבים ל"ראויים" למכירה? כמו כן, אם ישנם סוגים אחרים שלא רשמתי - אנא הציעו לי! תודה מראש! אסף

מממאיה35

New member
יוזמה מבורכת!

אישית מכל הפאזלים שהרכבתי, של באפלו לדעתי היו האיכותיים ביותר! גם ריקרדי טובים (אמנות בעיקר) ורוונסבורגר. את אדוקה אני לא אוהבת בגלל החיתוך אבל יש להם מגוון טוב. אבל - האמת, לא משנה איזה חברות - העיקר שיהיה מבחר של פאזלים בגדלים שונים, ויותר מזה - שהמחירים יהיו שפויים. אין שום סיבה לשלם בארץ 150 שח ויותר (!) על פאזל שבארהב עולה 7$ (ופחות!).

Assaf24

New member
תגובה

תודה על התגובה! האמת שציפיתי לקבל פה קצת יותר מתגובה אחת. אף אחד אחר לא רוצה לומר מילה?

האדרים

New member
מה עם CLEMENTONI?

בגדול, זו חברה טובה מאוד. אוהבים להרכיב את הפאזלים שלהם - צבעוניים, מגוון צורות של חלקים (בדומה לרוונסבורגר). אדוקה ורוונסבורגר - חברות טובות. באפאלו - מעולה! לגבי White Mountain - הרכבנו פאזל אחד שלהם שנקנה בחו"ל. החלקים היו דקים יחסית אבל הצורות מעניינות ביותר - למי ששכח זה פאזל השעונים היפהפה שלנו

ivory

New member
גם HEYE

יהיו מאוד רצויים, להם יש פאזלים גדולים ומאתגרים, שאני אישית מאוד אוהבת.

MolyMoly

New member
מסכימה ../images/Emo45.gif

הרכבתי כמה פאזלים שלהם ומאוד נהנתי מהם. איכותיים מאוד עם חיתוך מצוין.

jocie1

New member
חברת SCHMIDT - אהבתי את הפאזלים הקטנים

הרכבנו פאזלים קטנים שלהם. חלקים מתואמים צבעים יפים חיתוך חלק. לגבי פאזלים גדולים אין לי נסיון איתם

את הרוב אני לא מכירה...

את החברות המובילות כבר הזכירו לפניי. מה שבאמת יגרום לי לקנות דווקא אצלך ולא לחכות שיביאו לי מחו"ל (ואף אחד לא נוסע) זה המחיר. בהצלחה

פ א ז ל

New member
אז ככה... ../images/Emo140.gif

יש את שלושת החברות המובילות: רוונסבורג, אדוקה וקלמנטוני כמובן שהאיכות שם גבוהה מאוד והמבחר גדול יש עוד כמה חברות שעושות פאזלים איכותיים לדוגמא: HYEE , ג'מבו באפלו וחברות נוספות המבחר הוא חשוב מאוד! לא רק בתמונות אלא גם בסוגים, לדוגמא: פאזלים תלת מימד, פאזלים בצורות שונות, הולוגרמות, ועוד המצאות שעדיין לא הגיעו לארצנו הקטנה אבל פאזלים עצמם זה לא מספיק! הייתי מצפה מחנות כזו שתתן מענה להרכבת הפאזל, לדוגמא: מגשי הרכבה, משטחי גלגול, משטחי הרכבה כגון קרטוני ביצוע ולוחות מוקצפים, תיקי הרכבה לנסיעות, מנורות מיוחדות לפינת הרכבה (אור לבן, לא מתחמם וכו...) בנוסף צריך להיות כל סוגי הדבקים לפאזלים ועוד כל מיני עזרים שניתן להשיג רק בחו"ל נכון להיום ואחרונה חביבה היא סוגיית המחיר צריך למצוא דרך להוזיל את הפאזלים, לא יתכן שפאזל שעולה דולרים בודדים יעלה פה 200 ש"ח אם המחיר ישאר כמו שהוא היום אני לא רואה טעם מיוחד לפתוח חנות נוספת של פאזלים אלא אם באמת ייובא לפה מבחר שעדיין לא הגיע ע"י המתחרים המלצה נוספת היא אתר אינטרנט לחנות, שירות לקוחות אדיב ומבצעים אטרקטביים שיהיה בהצלחה! אם תרצה יעוץ נוסף (יש לי נסיון של 20 שנה בפאזלים והרכבתי למעלה מ-100 פאזלים מכל הסוגים) אני אשמח לסייע בפרטי

למעלה