שאלה לי...

Lizy253

New member
שאלה לי...

שלום, הצהרתי בחודש ספטמבר, ועדיין לא קיבלתי את הפטור.. עכשיו, הם אומרים שהוא חזר בדואר והם שלחו אותו שוב לפני שבועיים..והיום הם אומרים שאם איני אקבל את הפטור אני צריכה לשלוח להם הצהרה מעורך דין לגבי זה? יש למישהי\ו מושג כמה זה יכול לעלות? למישהי\ו זה קרה??? תודה מראש

כנסי..

הצהרת בחודש ספטמבר
חמודה היום אנחנו באמצע יוני. זה 10 חודשים אחרי.... למה לא ביררת כל הזמן הזה...? זה לא צריך לקחת הרבה זמן.. למי את צריכה לשלוח הצהרה מעו"ד ולמה זה בעצם? נשמע לי מוזר לגמרי.

Lizy253

New member
זה באמת מוזר..וכן,התקשרתי כל איזה חודשיים

ללשכת גיוס..וכל פעם יש להם איזה תירוץ אחר.. פעם זה חזר בדואר, פעם הם אמרו שרק מיונואר התחלתי להחשב אצלהם כאחת שלא תעשה שירות צבאי ומינואר כביכול הם היו אמורים לשלוח.. ולאחרונה הם אמרו שהם שלחו לי ב29 במאי ובנתיים זה לא הגיע.. והם אמרו שאם זה לא יגיע..בזמן שהם כבר שלחו ת'פטור וכטנית זה יצא מהעמרכת שלהם..אז אני חייבת ללכת לעורך דין ולהצהיר שאני לא קיבלתי את הפטור..ולשלוח להם בדואר רשום.. באסה..

תקחי את הפטור מלשכת הגיוס האזורי

נכון עושים לך בעיות ודוחים אותך אז תלכי ללשכת הגיוס ותבקשי את הפטור שלך ותעמדי אל זה שתקבלי

זה לא נשמע הגיוני בשיט.

מה השטויות האלה מינואר את נחשבת כלא מתגייסת?! מה השטות הזאת? אין דבר כזה. ברגע שהצהרת ושלחת להם את מה שצריך. את לא מחוייבת להתגייס! זה שהם היו אדישים נורא והתחילו להתעסק עם זה רק בינואר זה בעיה שלהם! חוצפה! אל תחכי יותר. תעשי את מה שצריך. חבל על הזמן. גשי לעו"ד תעשי מה שצריך ותשלחי להם. אבל הפעם אם אפשר לפקסס עדיף. כך תוכלי לאשר. או פשוט לשלוח בדואר רשום - זה מגיע אחרי יומיים בערך. ואז תוכלי להתקשר לוודא את העניין. זה סתם מעכב לך את השירות לאומי. וחבל.

Myzaree

New member
גם לי קרה מקרה דומה

לפי דעתי הם פשוט רוצים לטרטר קצת לפני שהם מביאים את הפטור.בכל מקרה אל תלחצי, לכי לעורך דין ותצהירי [בהקשר למחיר אני לא יכולה לעזור לך, כי אני ממשפחה ברוכת עורכי דין כך שזה לא ממש עלה לי].ממני הם ביקשו לבוא ללשכה עצמה ולאסוף את הפטור בעצמי, באתי, הבאתי להם תאישור חתמה עליו איזה מפקדת אחת שאחראית על הנושא וזהו לא שאלו אותי כלום ולא גבו כסף. בהצלחה!

למעלה