שאלה לי אליכם

K6MART

New member
שאלה לי אליכם

מתוך 7 נסיונות כמה היית פוגעים בNBA 3 משחקים עם הפרשים שכל יום מבאים את כל המשחקים ואתם בוחרים מה הכי נראה לכם לא כמו בווינר

eliBaRaTz

New member
חח דוגרי - פעמיים-שלוש מקסימום

אבל זה אני אני בכלל לא טוב בNBA כל פעם הכל נגדי... אם אני הולך לפי מה שנראה אז היחידים שאמרו ש"יש להם תחושה" שזה לא יקרה אז דווקא הם מצליחים... ואז נמאס לי ואני רואה שמישהו אומר שיש לו "תחושה חזקה" ואז אני הולך איתו ומפסיד 3\3...

אילן19

New member
עכשיו בפלייאוף אין מספיק מבחר

אבל בעונה הרגילה....... אני מה זה מתחרט שהתחלתי להמר ככה רק בסוף פברואר... כי הלך לי ממש טוב בNBA זאת הליגה הכי רווחית מבחינתי... אמנם רוב הזכיות שלי היו בדאבלים ולא במשולשים... בדרך כלל העדפתי לקחת 2 משחקי כדורסל בויקטור ולהסתפק ביחס של 3.61 .... בעיקרון כל לילה תמיד רשמתי על דף את התחזיות שלי לגבי כל המשחקים גם אלה שלא הימרתי עליהם בשביל לבדוק את עצמי... היו כמובן כמה לילות זוועה אבל הרוב היה ממש מצויין... צריך להבין את הליגה הזאת ואז הרבה יותר קל לתפוס.. מתוך 7 ניסיונות בעונה הרגילה כאלה אני מאמין שיהיו לפחות 2 טורים זוכים במקרה הפחות אופטימי... בעיקרון בשבילי זה בכלל לא בשמיים לתפוס 4 טורים כאלה מתוך 7 ניסיונות... 5 והלאה זה כבר עם מזל... את זה נראה לי שימי ריגר יכול לעשות...

למעלה