שאלה לי אליכם...

מצב
הנושא נעול.

Black Hawk

New member
שאלה לי אליכם...

שאלה לי אליכם...
איזו תחנת רכבת הכי קרובה לרח´ יהודה הלוי בת"א?

מלאך18

New member
התחנה הקרובה ביותר לרחוב יהודה הלוי

שאלה לי אליכם...
התחנה הקרובה ביותר לרחוב יהודה הלוי היא תחנת תל אביב ההגנה שתפתח במוצאי שבת הקרוב (22.6.02 ) משם תוכל לסוע בקו 16 מספר תחנות ( 5 בערך) עד לאלנבי פינת יהודה הלוי.

alantan

New member
ולצד השני...

התחנה הקרובה ביותר לרחוב יהודה הלוי היא תחנת תל אביב ההגנה שתפתח במוצאי שבת הקרוב (22.6.02 ) משם תוכל לסוע בקו 16 מספר תחנות ( 5 בערך) עד לאלנבי פינת יהודה הלוי.
ולצד השני...
לצד הדרומי ראה תשובה קודמת, פשוטה ומצויינת. אם ברצונך להגיע לצד הצפוני של יהודה הלוי פינת אבן גבירול ניתן לרדת בתחת השלום לצוד כ-200 מטר בשמש תוך כדי שאיפת אגזוז ולעלות על קו 63 שאומנם תדירותו גבוהה אך עקב העבודות במחלף קפלן הוא הוזז באופן יוצא מן הכלל הרחק מתחנת השלום. אופציה אחרת היא לרדת ברכת מרכז וליטול את קו 72 (מחליף את קו 12 שבוטל) ונוסע לארך יהודה הלןוי כל 15-20 דקות. מי אמר שקוי האוטובוס בארץ מסובכים?...

Black Hawk

New member
איפה...

איפה...
נמצאת תחנת ההגנה?

מלאך18

New member
מיקום תחנת ההגנה

איפה...
נמצאת תחנת ההגנה?
מיקום תחנת ההגנה
תחנת ההגנה נמצאת ליד התחנה המרכזית החדשה, על גשר ההגנה (המשך של רחוב לוינסקי לכיוון שכונת התקווה-7דקות הליכה מהתחנה המרכזית)

kbb

New member
פעם היתה תחנת רכב ליד בית הדר

שאלה לי אליכם...
פעם היתה תחנת רכב ליד בית הדר
איפה שכיום עומד מבנה ישן שנקרא "בית המכס" וזה ממש קרוב ליהודה הלוי. אבל זה היה ממש מזמן וכיום עוברים שם רק אוטובוסים ומכוניות מעשנים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה