שאלה לי אליכם...

שאלה לי אליכם...

יש לי חברה בת 23. מעולם לא היה לה חבר. היא גם בקושי מדברת על הנושא. היא נראית טוב , חכמה מאוד , מצליחה בכל התחומים אבל על התחום הזוגי מעולם לא דיברה\סיפרה. אני יודעת שמעולם לא יצאה עם גבר. אולי התנשקה פעם בחייה...(בתקופת הצבא) היא תמיד תקשיב לי , על הדייטים שלי עם גברים ... ותקשיב לעוד חברות כאשר נפגשים ומדברים על בנים... אבל אפעם אפעם לא דיברה בעצמה על כך!!! לא על זוגיות , לא על משיכה ... , לא על סקס ! כלום !!! כשיושבים חבר'ה ומדברים על זוגיות היא מספרת שהיה לה פעם חבר ,כמה חודשים (זה לא נכון ,אני יודעת) סתם כי כנראה מתביישת שאין לה כלום. כשעשיתי איתה פעם שיחות על איך זה לא מפריע לה ושהיא נראית טוב ולמה היא לא יוצאת עם אנשים שמתחילים איתה היא טוענת שלא הגיע עדיין מישהו שמספיק "עשה לה את זה" ושהיא "פשוט לא נואשת כמונו". בקיצור ,אני כבר הרבה זמן מרגישה שיש דברים מעבר....אין אין מצב שזה לא מפריע לה , אלא אם כן היא "א-מינית" ולכן קראתי על כך בגוגל והחלטתי לשאול אותכם פה בפורום אם זה נשמע לכם תואם תודה מראש,

וואי! זה מזכיר לי שגם אני נאלצתי

לשקר לשותפות שלי במעונות ולהמציא סיפור שיצאתי כמה חודשים עם מישהו רק בשביל שלא יקלטו שהשותפה שלהם, בת ה- 26, מעולם לא יצאה עם גבר
את יודעת, הטענות של חברתך, הן בדיוק מה שטענתי לאימי ואחיותיי (בזמנו)... ודוגרי, מעולם לא חשבתי שאני לא נמשכת מינית לגברים. חשבתי שזה רק עניין של "למצוא את הבחור הנכון" (ואני עדיין חושבת כך - מותר להיות אופטימית
)

inbardaf

New member
רק חברה שלך יכולה לדעת מה עומד מאחורי

חוסר הזוגיות שלה. תחשפי אותה לנושא הא-מיניות ותני לה לראות לבד האם זה מתחבר לה עם מה שהיא מרגישה או לא..

Ld12

New member
יכול להיות..

זה נשמע שיכול להיות שהיא א-מינית. גם אני לא ממש מדבר עם חברים שלי על זוגיות ובטח לא על סקס (מזל שבאמת היתה לי חברה כמעט חצי שנה, אז אני לא צריך לשקר...
) זה יפה מצידך שאת חברה טובה ודואגת לה ואני חושב שזה רעיון טוב שתעלי בפניה את הנושא הזה למקרה שהיא א-מינית, אבל לא מודעת להגדרה הזו. מצד שני, יכול גם להיות שהיא ממש לא א-מינית והיא לא יוצאת עם בחורים מסיבותיה שלה. בכל אופן, אני במקומך לא הייתי "חופר" לה יותר מדי על העניין הזה. תהיה הסיבה אשר תהיה, אם היא לא רוצה לדבר על הנושא או לצאת עם בחורים כרגע - זו בחירה שלה.

מקמיקא

New member
על פניו זה נשמע שהיא אכן א-מינית

אבל העולם על פניו הוא לא תמיד מה שהוא באמת
אני הייתי מציע שתעלי בפניה את אפשרות הא-מיניות ותספרי לה על הפורום. אם היא תכחיש או מה שלא, תעזבי את הנושא, אבל אם היא תרגיש שזה נגע אליה - היא תגיע לכאן בסופו של דבר... ואז תוכל להשלים עם עצמה. קשה לי להאמין שאם היא באמת א-מינית היא תעמוד בפיתוי של לראות שיש עוד אנשים כאלה בעולם. אם זה משהו אחר... אולי היא לסבית, ולא רוצה לספר? אולי היא חוותה טראומה? אני לא יודע. אני לא יודע איך כדאי להתמודד עם מצבים כאלה, וכנראה שיש טובים וחכמים ממני שיוכלו להגיד לך - אבל אני מציע שקודם תחקרי את אופציית הא-מיניות, כי היא נראית לי מאוד סבירה לפי מה שאת מספרת...

למעלה