שאלה לי אליכם

שאלה לי אליכם

זה נראה לכם הגיוני שילדה תגיד שהוא מתה על אביב ותצייר פיסים ותגיד שהיא באמת מאמינה בזה ומצד שני תגיד שצריך להרוג את כל הערבים??? כי יש לי חברה ממש טובה שהיא ככה ואני מתה עליה חוץ מזה סתם רציתי לדעת את דעתכם כי לדעתי זה לא הגיוני

זיגוטה

New member
אני חושבת ש..

לפי דעתי, חברה שלך אז היא יוכלה לאהוב את אביב לא משנה מה היא חושבת, ואפילו אם היא לא הולכת בדרך מחשבה של אביב היא יכולה לאהוב אותו, ומה שאני חושבת זה שהקטע שהיא מציירת פיסים וכל זה אז זה די ברור שהיא רוצה שלום! וזה די ברור שהיא לא רוצה אלימות, אבל מה שהיאחושבת במצב של היום זה שאין מה לעשות יותר! אבל זה לא אומר שהיא בעד אלימות ממש לא... אין סיבה שלא תצייר או תלך עם פיסים...אז היא מושפעת מהעיניינ של אביב של הפיסים אבל מצד שני מושפעת מהמצב... לאב יו!

peace n love

New member
אני חושבת שהיא גזענית!!!!../images/Emo46.gif

אינ דבר כזה להרוג את כל הערבימ!! נכונ במצב של היומ רק באלימות המ מבינימ אבל לא צריכ להרוג את כ-ו-ל-מ!!!!!!! זה כמו שתגידי שכל הגרמנימ המ נאצימ ושצריכ להרוג את כל היהודימ(כמו שהיטלר רצה) היא עושה הכללה וזה מעצבנ אותי!!!!
, בכל מקרה,אני חושבת שהיא דיי צבועה בקשר לפיסימ...אמ היא באמת מאמינה בפיס שלא תהיה גזענית...

מממ..

יכול להיות שבנאדמ אוהב את השירימ שלו ולא את הדיעות שלו.. אבל לצייר פיסים ולהגיד מוות לערבימ
זה לא כל כל משתלב.. זה דעתי לפחות..

פיס הפך להיות...

משהו ממוסחר של פרחות וערסים, בערך.... יכול להיות שהיא בקטע של "וואו איזו כלה אני אני יתחיל לצייר פיסים כי זה כאזההההההההה קול"....אתם יודעים-הפרחות של היום זה דבר שקשה להשתלט עליו... וגם אם היא לא פרחה, היא מתלהבת מי זה כמו לאחרונה הרבה שפשוט מתלהבים מפיס ולא מבינים את המשמעות... סבבה אחותי? ותגידו לי אם אני צודק...!
יום טוב. מיקי. (בולי!)

peace n love

New member
בולי!!!!!!!! שוב אני עצבנית!!!!

אינ דבר כזה פרחות וערסימ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,זה רק כאילו קללה לילדימ הקטנימ שאינ להמ מה להגיד!!!!!!!! אתה באמת מאמינ שיש פרחות וערסימ וגמ אמ כנ...זה אומר שהמ לא בני אדמ...אתה מדבר על תופעת הפרחות כאילו המ איזה מחלה או משהו!!!!! אנשימ תתבגרו מה זה פרחות וערסימ?????? מה אתה מגדיר בשבילכ פרחה או ערס? אתה יודע מה המשמעות של ערס בערבית? אחד מופרע...פרחה זה כבר משהו אחר אבל במילונ רשומ בחורה מאוד עליזה או משהו כזה...לא זוכרת ממש מה היה רשומ שמ...

אין כזה דבר! את צודקת

זה הכללות שהחברה המציאה, ואז אומרים פריק וערס ופרח שבעצם אין כאלה דברים כי מה למי הם קוראים פריק? למי שמתלבש קצת שונה מהם כי ככה בא לו ולא לצומי! אז ישר הם אומרים איזה פריק .. את כל המושגים האלה החברה המציאה ולדעתי אין כאלה דברים בכלל...

לדעתי

את צריכה לשבת איתה ולהסביר לה מהיא משמעות הפיס, אולי היא לא מבינה מה המשמעות. ובגלל זה היא אומרת מוות לערבים... ותסברי לה שלהגיד מוות לערבים זאת באמת גסענות כמו שאמרו לפניי. ועם כמו שלו לא נראה לי שצריך להיות בעד גזענות...

אויש באמת...(רותם)....!

כאילו שאת לא יודעת שיש כזה דבר פרחות וערסים!!!!) מה לעשות, החברה החליטה לחלק את עצמה וכמו שאת יודעת יש פריקים, סטייליסטים וגם פרחות וערסים...נכון כולנו בני אדם וכולנו שווים אבל כשמדברים על איך שאנחנו מוצגים, נראים בעיני החברה זה דבר אחר... יכול להיות שזה נראה לך טיפשי ומפגר אבל ככה זה חמודה...עובדה מרה! יש ערסים ופרחות וכל שאר ירקות... אין טעם להתווכח-זה נכון כאילו ככה החברה בחרה להתנהג-ככה זה מה שכל אחד...סורי גירל! מיקי (בולי!)

וזה לא שאני החלטתי את זה...

זה כלל חברתי, וצריך לקבל את העובדה הזאת! יש פרחות וערסים...כאילו ברור שאין טעם לחלק, אני מיכאל ואני לא צריך להיות מוגדר כערס או פריק או זה, אבל אם מדברים על החברה, והעניין עם הפיס שלדעתי ניהיה דבר ממוסחר, כלומר חברתי שכל החברה פתאום התחילה להתלהב ממנו-במצב כזה נכנסת החלוקה שפתאום פרחות למשל מתחילות להתלהב... יכול להיות שאני טועה, אבל מה שבטוח-הילדה צבועה ולא מבינה את משמעות הפיס... כנ"ל לגבי הסמל הסיני הזה עם העיגול שבצד אחד צבע שחור וצד שני לבן והעיגול לבן בשחור ועיגול שחור בלבן...(פאק! שכחתי את שמו!)...כל הערסים מתחילים להתלהב ממנו...אוקיי בובה?

ברור שיש כזה דבר ...

פרחות וערסים ... זה בעצם כינויי שהחברה מסביב מדביקה לך לפי איך שאתה מנהג והכל ... אבל בקשר לחברה הזאת שמציירת פיסיים ואומרת שצריך להרוג את כל הערסים זה כבר לא בסדר ... כי מי שאומר את זה הוא גזעני ... וזה לא כל הערבים כאלה כי יש גם ערבים טובים... כמו בשואה היו את הגרמנים הכי קיצוניים שהלכו בדרכו של היטלר ועזרו במחנות השמדה ... אלה היו גזענים
אני חושבת שזה לא ממש יהיה טוב אם נתחיל להיות עם גזען ונרצה להרוג את כל הערבים ... כי בסה"כ יש גם ערבים טובים
תאמינו לי בקטע הזה
אולי לא רואים אותם יום-יום אבל יש כאלה
אז צריך קצת להיזהר במילים לפני שתהיה פה שואה בארץ שלנו ונתחיל להשמיד את הערבים ...

peace n love

New member
נו ברור...

זה כמו שיש ישראלימ טובימ וישראלימ רעימ! יש פולנימ רעימ ופולנימ טובימ...בכל דת ומוצא יש את החברה ברעה ואת החברה הטובה...

peace n love

New member
נכונ...

יש את החבר´ה המוזרימ יש את החבר´ה הסטייליסטימ יש עוד מלא חבר´ה...אבל אני משייכת ת עצמי לכולמ אני חברה של כולמ ולא שוללת אפ אחד בגלל המוזיקה שאני שומעת או איכ שאני מתלבשת

קומיקס

New member
ואללה עכשיו שאנחנו בעינין ...

אז יש דרך שאתם יכולים לעזור לי, אצלי בשיכבה אין ממש ערסים(איזה כיף לי) אבל יש את הפרחות ויש הרבה, קיצר, הבנות האלה מזה גיזעניות לדוגמא יש בכיתה של פרחה אחת ילד היפי כזה שלא שומר שבת ותבינו גם היא לא אז זה היה בפסח היא באה לו ביציאת החיים שתוק כבר אתה מברכ על פיתה בליל הסדר ושתבינו היא מדליקה אש נוסעת בשבת הכל קיצר מה שאני מנסה להגיד וסתם מזיין לכם את השכל זה שמלא פרחות בשיכבה שלי אומרות מוות לערבים וכל זה ולי הן די מקשיבות אז תנו לי דרך שיבינו תנו לי דוגמאות שערבים היו דיי טובים ועזרו למדינה ואני בטוח במאה אחוז שאם הם קולטות אז במכה הם משנות דעה.

רותם...

חס וכרפס!!! אני לא שולל אף אחד ואסור לשפוט רק לפי כינוי או סטיגמה, לשללול לא אבל אנחנו דבירנו פה על הילדה הספציפית, ועל החלוקה של ערסים פרחות וכו´....לא אמרתי שאני שולל מישהו... (למרות שאני לא ממש אוהב פרחות וערסים, כמו רובנו פה...
)

peace n love

New member
והנה שוב פעמ מתחילה גזענות מסוג

הערסימ והפרחות....אנחנו בני האדמ....אתה בעצמכ אמרת שאתה לא שולל!!! לי אינ בעיה איתמ....ושוב אני יגיד את זה אבל בקטנ...כמו שיש פריקימ טובימ ורעימ ככ גמ יש ערסימ ופרחות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....יכלתי להמשיכ את הסימני קריאה מרוב שאני עצבנית אבל נמאס...!

טוב אז ככה....

דבר ראשון אין לך מה להתעצבן, באמת... דבר שני-השכבה שלי השנה הייתה מוכרת מ-90 אחוז -פרחות וערסים וכולם מגעילים, אז בתור אחד שהיה איתם הרבה זמן (איכסה) אני שונא אותם! יכול להיות שבמקומות אחרים יש ערסים ופרחות יותר נחמדים, אבל לפי הניסיון שלי-הערסים והפרחות אצלי שהיו בשכבה זה מכה!!! בעעעע.....באהבה.... מיקי (בולי!)

למעלה