שאלה לחן

מצב
הנושא נעול.

אייל xxx

New member
שאלה לחן

שאלה לחן
רציתי לדעת מקורה אם קרית אריה בפ"ת הם תהיה תחנת! או רכבת משא !

תחנת קרית אריה

שאלה לחן
רציתי לדעת מקורה אם קרית אריה בפ"ת הם תהיה תחנת! או רכבת משא !
תחנת קרית אריה
לצערי, אין לי מידע מיוחד לגבי מועד ההקמה של תחנת קריה אריה - אני ממליץ לפנות אל משרד פניות הציבור של הרכבת - [email protected] עם שאלה זו, וכמובן שלפרסם אח"כ התשובה בפורום.

alantan

New member
קרית אריה

תחנת קרית אריה
לצערי, אין לי מידע מיוחד לגבי מועד ההקמה של תחנת קריה אריה - אני ממליץ לפנות אל משרד פניות הציבור של הרכבת - [email protected] עם שאלה זו, וכמובן שלפרסם אח"כ התשובה בפורום.
קרית אריה
למרות שכמו שכתב חן, עדיין אין לנו מידע לגבי תכניות אופרטיביות קיימות, ידועים הפרטים הבאים: באיזור תחנת קרית אריה יוקם דיפו (כלומר תחנת חניה ותחזוקה) משותף לנת"ע (הקו האדום של הרכבת הקלה) ולרכבת ישראל. כמו כן, בעבר דובר על תחנת נוסעים פעילה של הרכבת במקום, ולדעתי בעתיד נזכה לראות תחנת נוסעים, וזאת מהסיבות הבאות: - נגישות טובה לאיזור התעשייה וההיי טק המתפתח במקום - מקום טבעי למסוף תחבורה שיאפשר מעבר מהיר ונוח לנוסעים שמגיעים ממקומות לאורך כביש גהה. יש שם שטח נרחב להקמת חניון חנה וסע וכן מסוף תח"צ. אגב, בקו האדום של נת"ע מתוכנן (כנראה - לא סופי) מנהור של כל זבוטינסקי בבני ברק על למחלף גהה. בקטע זה אמורות לפעול 40 רכבות בשעה, בעוד שרק מחציתן תמשיכנה בנסיעה בז'בוטינסקי בפתח תקווה (שכן הקו יהיה עילי בהמשכו). אם תוקם תחנת נוסעים של רכבת ישראל בדיפו קרית אריה, לא אתפלא אם בסופו של דבר חצי מהרכבות הקלות לא תסיימנה במחלף גהה, אלא תמשכנה לתחנת קריית אריה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה