שאלה לדיון....

אמא לה3

New member
שאלה לדיון....

המון פעמים בחוגים עממיים, אבל גם בנבחרות תחרותיות, יש את ההורים האלה שתמיד יודעים יותר טוב מהמאמנים. אלה שיש להם הערות מהצד למתעמלות (במקרה הטוב, הבת שלהם אבל לפעמים גם לאחרות), אלה שבסוף/אמצע/התחלה של אימון באים למאמנת ואומרים ומייעצים לה מה ללמד ואיך...או להבדיל, אלה שרואים באינטרנט התעמלות וקוראים וגם בבית "מאמנים" את הבנות. מה הגישה שלכן להורים אלו? הרעיון לדיון בא בעיקבות צפייה בפירסומת מתוקה (לדעתי)...צפו בה... http://www.youtube.com/watch?v=07rwFurzpw8&feature=player_embedded

התמודדות עם הורים

איזו פרסומת חמודה! ממש יפה. מציגים תופעה עצובה באור חינני וזה מגניב. לגבי הורים שמתערבים בעבודת המאמן, כמובן שזה לא לעניין, איך שלא מסתכלים על זה. אני בד"כ לא בגישה של להתעמת עם ההורה או להעמיד אותו במקומו. עם זאת אני מבינה מאמנים שכן עושים זאת. אני נוהגת לענות לגופו של עניין: למשל אם הורה "ייעץ" לי לארגן את האימון בצורה כזאת ולא אחרת, אני מסבירה לו בדיוק למה ארגנתי את האימון כפי שארגנתי, מהם שיקולי הדעת שהופעלו ומה התועלת בכך. מסבירה מה פגום לדעתי בארגון האימון כפי שהוא רוצה. כנ"ל לגבי אופן לימוד תרגילים, ועבודה בבית: אני מנחה בדיוק מה אפשר, רצוי ואסור לעשות בבית, ומהם הסכנות הטמונות באימון ממישהו שאינו מוסמך.

למעלה