שאלה לדיון..

שאלה לדיון.. ../images/Emo4.gif

טוב, שאלה שעלתה לי לראש כתוצאה מה"מאיר לנצח" של ימית אתמול ומשיחה שניהלתי עם תמר על נושא האידאליזציה.. אז רציתי לדעת מה אתם חושבים
האם מאיר נחשב בעיניכם מושלם
או כל אמן אחר
מה הכוונה "מושלם"
למה בכלל יש לנו את הצורך שיקדישו לנו שירים
לדבר איתם
להצטלם
האם אתם מייחסים לו [או לכל אמן אחר] תכונות אופי אידיאליות מבחינתכם
בקיצור, מה אתם חושבים על כל העניין הזה
שבת שלום

0mroosh

New member
שאלות קשות, ../images/Emo9.gif

אנחנו לעתים מעוניינים לקחת חלק, גם אם זה בתמונה, או בחיבוק, גדול יותר מהאמן. כלומר, חלק מהאמנים לוקחים חלק עצום בחיים שלנו, ולפעמים יש את הצורך לקבל יותר, להרגיש אותם.

darling2

New member
לדעתי../images/Emo68.gif

המושג "מושלם"..בהקשר לאמן מסויים בא להראות ולהדגיש את ההרגשה שהוא נותן לבן-אדם..בכל זמן שהוא ובמיוחד ששומעים פתאום שיר שלו..או נמצאים בהופעה..
אז ההרגשה היא מן סוג קטן של "שלמות"..אופריה ענקית..
משכיח לרוב את הצרות..(אצלי..) אז לדעתי אי אפשר להגיד שהאדם עצמו הוא מושלם..(גם לא מאיר..) האושר שהוא גורם לבן אדם..זה המיוחד.! בקשר להקדשת שירים..הרצון להרגיש מיוחד..לקבל צומת
מהאמן..ואז עוד פעם חוזרת האופריה...של "הוא יתייחס דווקא אליי מבין כולם.." לגבי ההצטלמות והדיבור עם האמן.. פה גם בא הקטע להרגיש מיוחד בשילוב עם הרצון לדעת יותר על אותו אומן ע"י, "שיחות" אחרי ההופעה וכו'. התכונה האידיאלית שהיחידה שאני מחשיבה היא הכשרון הגדול של מאיר ושל כל אמן אחר. בעצם היכולת שלהם לכתוב את כל מה שעל הלב שלהם על נייר..ולהפוך את זה ליצירות..
שהקהל יכול להתחבר עליהם, ולהרגיש הזדהות! זהו. אני חושבת

AnGeLiNa JoNsOn

New member
וואל../images/Emo141.gif

דיברנו על זה, אבל בהקשר לאביתר...
טוב מזה חשוב
אני לא אכנס עכשיו לחייו האישיים, אך אני לפחות בהתחלה הרגשתי, שזמרים שאוהבים, הם כל כך מיוחדים בעינייך, שזה גורם לך לחשוב שהם מושלמים. שמי שהם מתחתנים איתם מושלמים, כי הם בחירת ליבם כמובן, הם צריכים להיות משהו מיוחד. ושהילדים שלהם מושלמים, וכך הלאה.... זה חבל שזה ככה, כי זה לא צריך להיות, ובכל זאת, ככה למשל אביתר, גורם לי להרגיש. כליל השלמות, מול העייניים שלי. אני חושבת שאם אביתר יכול היה להקדיש לי שיר בכל דקה, זה לא היה מיוחד. אז זה לא עצם הקדשת השיר, זה עצם זה שאתה מיוחד יותר מאחרים. מישהו "מושלם" התייחס אלייך יותר מאשר לאחרים. אני בכלל לא יודעת למה כל כך התרגשתי לדבר איתו.....אבל זה ככה. לטעמי זה חבל, שהאהבה למוזיקה שלו נגררת לדברים מהסוג הזה. זה גורם לי להרגיש תחושות לא נעימות במידה מסוימת- אני לא צריכה לקנא במישו שזכה ממנו ליחס מיוחד (עשה לה ילדים, או משו בסגנון...
) אז כמה שזה כיף להרגיש ככה, אהבה כלפי הבנאדם אני לא חושבת שזה בריא, לרצות דברים לא מציאותיים. אוף

../images/Emo6.gif

אם כבר נכנסת לפרטים, אסביר קצת כי נראה לי שזה לא הכי ברור..
אני לא זוכרת איך אבל בשלב מסויים בשיחה ביני לבין תמר היא החליטה לומר משפט בסגנון של "בטח שרלוט מושלמת" ולא ממש הבנתי אותה.. היא הצחיקה אותי נורא באותו רגע.. ואז היא הסבירה שאם אביתר בחר בה אז היא בטח מושלמת.. ואז הסברתי לה שזה מצחיק כי לא רק שהיא לא מכירה אותה, היא גם לא מכירה את אביתר. נכון, בהופעות הוא מקסים, אין ספק..
ואולי גם אפשר להסיק מכך מעט על אפיו אבל.. אממ.. על האופי של אישתו
זו הגזמה..
לדעתי לפחות.. אני חושבת שגם לא ניתן להסיק על אופיו של אדם מההתנהגות שלו בהופעה... ושוב, בטח שלא על האופי של אישתו...

ימית 78

New member
דעתי היא כזאת..... ../images/Emo41.gif

שבישבילי מאיר מושלם מבחינה אומנותית ומבחינה הקולית..נכון, אני לא יודעת איזה אבא הוא ואיזה בעל הוא אבל מהכרות והתרשמות בשבילי מבחינתי ולפי מה שאני מרגישה ויודעת הוא זמר מושלם והכוונה שלי שהוא מס' 1 מכל זמר שאני אני אישית אוהבת והאמינו לי אני מעריכה המון זמרים וגם הולכת להופעות כמו פבלו רוזנברג, דויד ברוזה, עברי לידר ועוד...אבל...בשבילי מאיר זה הערכה וכן הערצה מעל כולם ובגלל זה יש את הרצון להראות את עצמך ולהצטלם ולתעד תמונה יחד זו הרגשה טובה שאתה מראה את עצמך לבן אדם מיוחד שאתה כ"כ אוהב זה טבעי מאוד! ואם זה גורם לנו אושר התרגשות קצת צבע לחיים אז למה לא? אני כבר לא ילדה מאוהבת..אני בחורה שיודעת שבישבילי מאיר הוא באמת מושלם ומאיר באמת לנצח מבחינת זמר ושירים ואני בטוחה שזה ילווה אותי כל החיים, לא קשור אם מאיר יוציא אלבום חדש או לא השירים שלו תמיד יהיו אצלי במערכת בנסיעות ובכלל ליפות לי את החיים ואת האוזן......ואין לי ספק שזה ילווה אותי במשך חיי זו הכוונה שכתבתי "מאיר לנצח"..אפילו בעל לפעמים לא לנצח ....אבל מוזיקה שאוהבים שנים...לעולם לא משתנה....אז חברים אני לא כותבת דברים מהשרוול...ושוב בשבילי מאיר לנצח....
נו מה אני יעשה...

../images/Emo12.gif

מה זאת אומרת אם הוא יוציא אלבום חדש או לא
ברור שהוא יוציא אלבום חדש.. במהרה בימינו אמן
זהו. זה מה שהיה לי לומר..

ימית 78

New member
יא גנובה..... ../images/Emo153.gif

כוונתי היתה שבישבילי לא משנה אם יעשה משהו חדש או לא הוא ילך איתי הלאה בשבילי הוא כבר עשה ואני אוהבת ואוהב במשך חיי...הרי ברור לי שהוא יצור חומר חדש אלה הן רק עוד הנאות..שאני מצפה להן תמיד...זה היה צריך להיות ברור... ושכן ירבו כמובן.....

TEENAGER1

New member
הו.

אני לא אוהבת שאומרים שאנשים מושלמים. חד וחלק
כן, גם אם אני אוהבת ומעריכה אותם מאוד, צריך תמיד לזכור שהם בני אדם, בדיוק כמונו, וכתוצאה מכך יש להם יתרונות וחסרונות, בדיוק כמונו. אני חושבת שיותר מכל זה מביך אותם שאומרים עליהם שהם מושלמים. בקשר לכל העניין של - להצטלם, לדבר, להקדיש שירים וכו': להצטלם - אני לפחות רואה את זה כרצון כלשהו להנציח את המאורע, משהו כזה... לא כרדיפת סלבס
הרי הזיכרון שלנו לא משהו (שלי לפחות), ואתה צריך דברים שיזכירו לך דברים טובים שקרו לך. הממ כן. ובקשר ללדבר - אני אישית רואה את זה כמשהו שבא ממקום דווקא נורא טהור. מתוך הכרת תודה. הכרת תודה זה ערך עליון, זה דבר מדהים שלדעתי הוא חסר בהרבה מקומות והרבה אנשים. עצם העובדה שאתה מכיר בעובדה שאנשים אחרים יכולים לתרום לך, ומודה להם על זה, זה מדהים בעיניי. כן, גם אם הוא שמע את זה כבר מאתיים פעם מאנשים אחרים, אני בטוחה שכל פעם שאומרים לו את זה זה מרגש אותו מחדש. פשוט להגיד תודה על מה שהשירים שלך בשבילי, על מה שההופעות שלך בשבילי, וכן - על מה שאתה בשבילי. ומכאן אני מגיעה לתכונות אופי אידיאליות. קודם כל, כמובן שהכל חייב להיות במידה. אני לא אוהבת הערצה כשהיא עיוורת, הולכים אחרי מישהו ועושים כל מה שהוא עושה. בכלל, המילה "הערצה" היא מילה נוראית בעיניי, ממש ככה, היא באה מלשון "עריצות" ואני לא אוהבת את זה. כמובן שאם אנחנו רואים במישהו שאנחנו מעריכים (ראו זאת כתחליף ל"מעריצים
) תכונות טובות שכדאי לנו לאמץ, למה לא. ואשריי האדם הזה שהביא אותנו להיות אנשים טובים יותר. (די, אל תתנו לי לדבר כל כך הרבה
הצילו.
)

ח ל ו ן

New member
ממ../images/Emo9.gif

בגלל שלאמנים מסויימים יש חלק גדול בחיינו, זה אך טבעי שנחייס להם תכונות כאלה או אחרות, זה אמנם יכול להיות מאוד רחוק מהמציאות,אך לדעתי אין בזה שום רע.

למעלה