שאלה לגבי PDD

raananh

New member
שאלה לגבי PDD

הבן של הבת דודה שלי אובחן לפני כשבועיים כילד PDD pervasive developmental disorder ועד כמה שאני מבין (לא מומחה בכלל בנושא) זה סוג של אוטיזם. הילד הוא בן שנתיים, לא יושן כמעט בלילות, לא מדבר ורק דבוק לטלוויזיה כל הזמן ו"רוקד" מול הטלוויזיה כל הזמן... בת דודתי היא בעלת אמצעים מאוד מוגבלים ונאמר לה שיש טיפול של 20 שעות בשבוע שיעלה לה 6000 שקל לחודש וזה לא מכוסה ע"י הביטוח שלה... יש לי שאלות: - איפוא כדאי שהיא תתחיל כדי ללמוד על הנושא של PDD - ספרים, אינטרנט, קבוצות תמיכה? היא מראשון לציון - האם יש סיוע נוסף שניתן לקבל בחינם או כמעט בחינם? - האם יש הורים לילדים כאלו שעוזרים להורים אחרים עם אותם ילדים? אני חושב שדבר כזה יעזור המון גם להורים וגם לילדים כיוון שאפשר לסייע אחד לשני... אני חי בארה"ב כך שאני לא מכיר את הילד כל כך, אבל אני רוצה לעזור. האם יש משהו מארה"ב שאני יכול לשלוח (תרופות, מזון מיוחד, וכולי).... רענן

razgalili

New member
לרענן

המקום ללמוד - אם יש לה גישה לאינטרנט - זה הפורום שלנו והפורום השכן שתכנס ותשאל שאלות. הורים אחרים ישמחו לדבר איתה וליעץ לה ככל שתרצה. אנחנו נשמח לדיבר איתך אות איתה בטלפון (אנחנו בג'ורג'יה) 7707541378 ולחלוק ידע ונסיון יש הרבה דברים שאתה יכול לשלוח שיעזרו, אבל ההוצאות יכולות להיות ניכרות עד מאד. נשמח לדבר איתכם רז

למעלה