שאלה לגבי תנאי קבלה

• פותח הנושא 1020
  • פורסם בתאריך

1020

New member
שאלה לגבי תנאי קבלה

חיפשתי את תנאי הקבלה בבינתחומי בהרצליה ולא מצאתי שום תנאי קבלה חוץ מאשר בגרות מלאה+פסיכומטרי השאלה היא האם גם ממוצע בגרויות נמוך ופסיכומטרי סביר יתקבלו??? ומה גם שהרבה לא מעדיפים ללמוד שם בגלל שכר הלימוד המאוד יקר... אז אני מתארת לעצמי שבטח הביקוש ללימודים שם הוא די נמוך תקנו אותי אם אני טועה. בתודה מראש.

iiddoo

New member
אני יודע שבשביל משפטים...

צריך פסיכומטרי 630 מינ' {זה מה שחבר שלי שעכשיו לומד שם היה צריך}... ולגבי הביקוש לדעתי הוא גבוה {לא מסתמך על נתונים אלא רק על מה שחבר שלי אומר}... מסתבר שלא חסר אנשים שלא חסר להם כסף... מעבר לכך שזה נחשב מוסד ברמה גבוהה... אפילו יותר ממס' אוניברסיטאות...

1020

New member
בעיקרון משפטים אבל..

אני מעוניינת גם לדעת מהם תנאי הקבלה למינהל עסקים. ועוד שאלה לי אליך אני מעוניינת לדעת מתי מתחילים הלימודים לבגרויות של הקיץ אצלכם.

לימודים בבין תחומי

שבת שלום! א. הביקוש למכללה זו גבוה. ב. הדיבורים על שכר הלימוד הגבוה שבודאי מבריח אנשים, לא מביא בחשבון שיש אוכלוסיה מאד רחבה שיכולה לעמוד בתשלום שכר הלימוד הזה, ולא במקרה בחר רייכמן למקם את המכללה באיזור הרצליה.... ג. לא ניתן יהיה להתקבל ללא ציונים טובים בבגרות ובפסיכומטרי. ד. אני מציע שתקבע/י לעצמך פגישת ייעוץ בסניף הרצליה שלנו אצל ארז צרפתי או מיטל דוד, ושם ידריכו אותך לגבי הדרך הקצרה ביותר להתקבל למכללה....

fighter21

New member
שכר לימוד בבינתחומי בהרצליה

27,000 ש"ח שכר לימוד שנתי כפול 3.5 שנים (תקופת לימוד תואר במשפטים) כ-94,000 ש"ח.. שכר לימוד באונ' לתואר דומה.. כ-35,000 ש"ח..

fighter21

New member
שאלה

אם משלמים כל כך הרבה כסף למרכז הבינתחומי האם לפחות מקבלים תנאים מיוחדים שם? קוויאר בהפסקות, סושי לארוחות צהריים..?

חוסר הבנה

שבוע טוב! א. אינני הסניגור של המכללות הפרטיות, אך חובה להבין כמה דברים: 1. עלות הלימודים באוניברסיטה אינה נמוכה מזו שבמכללות הפרטיות. כל ההבדל הוא בכך שהאוניברסיטאות מתוקצבות על ידי המדינה. במילים אחרות: את ההפרש בשכר הלימוד משלמים כל משלמי המיסים ואני בכללם. 2. כן, במכללות הפרטיות מתייחסים לסטודנט בד"כ טוב יותר מאשר באוניברסיטאות. 3. יש תנאים נהדרים ללומדים במכללה הבין תחומית. 4. ההערה על הסושי והקוויאר מעידה על אי-הבנה. כולם יודעים שמכונית מרצדס שווה את ההפרש במחירה לעומת כלי רכב אחרים, גם אם אני ואחרים לא יכולים לשלם זאת. אף אחד לא לועג או חושב שהיצרן או הסוכנות "גנבים". 5. שיהיה לך שבוע טוב, עם פחות צרות עין....

fighter21

New member
אפשר תגובה?

הערה מספר 4 ו-5 מעידה על חוסר בחוש הומור.. המשך שבוע נעים..
וגם בקשר למספר 3:"3. יש תנאים נהדרים ללומדים במכללה הבין תחומית." מה זה תנאים נהדרים?

1020

New member
אבי יש לי עוד שאלה אליך....

אמרת שהתנאים עדיין מאוד גבוהים אפשר לדעת בבקשה בערך על מה מדובר? בכל זאת הבינתחומי הוא מכללה ולא אוניברסיטה אני מאוד מעוניינת לדעת מה התנאים למשפטים ולמינהל עסקים אני אשמח לדעת את התנאים בפירוט כי באתר ובידעונים שלהם לא כתוב על התנאים אלא על כך שדרוש תעודת בגרות ופסיכומטרי.... בתודה, נטלי

למעלה