שאלה לגבי קורס מנהלי רשתות חברתיות

YM1977

New member
שאלה לגבי קורס מנהלי רשתות חברתיות

היי.

כבר מס' חודשים אני מתלבטת לגבי הרשמה לקורס מנהל רשתות חברתיות. מה שמרתיע אותי הוא בעיקר המחיר הגבוה מאוד, 5,000-6,000 שקל, מול אי הוודאות לגבי היתרונות של קורס כזה.

רציתי בבקשה לשאול:

1. אני בת 35, האם זה גיל מבוגר מידי לנסות להשתלב בתחום כזה? האם זה תחום של צעירים יותר?

2. האם בכלל יש עבודות בתחום? כי אני רוצה לעשות הסבה מתחום העיתונות/יח"צ - לניהול רשתות חברתיות (או לשלב). האם כדאי להשקיע, או שזה קורס שסביר להניח לא ייתן לי הרבה בהמשך?

3. ג'ון ברייס או המכללה לניו מדיה...? כי לי יש תחושה שג'ון ברייס יותר מקצועי, אבל אולי זו סתם תחושה בגלל שזה מקום יותר ותיק וכו'.

אודה לכל עזרה,

יניב1

New member
קודם כל זה אחלה תחום

ואף פעם לא מאוחר לעשות הסבה, דווקא רוב המנהלים בתחום הזה הם מגילאי 28 ומעלה. את בחברה טובה

לגבי עבודה, יש מלא עבודה בתחום - כל יום קמה סוכנות מדיה חברתית אחרת פשוט תיכנסי לאתר תעשייה או תחפשי דרך אול ג'ובס.
לגבי המכללות, לא מכיר את הקורס הספציפי הזה בג'ון ברייס ועל ניו מדיה לא שמעתי בכלל, אבל מציע שתבדקי גם עם מכללת האקר יו, עד כמה שאני יודע הם עומדים לפתוח קורס חדשני בתחום הזה בקרוב - והם גם מתחייבים לעבודה וגם להחזר כספי אם את לא מוצאת, אז שווה לך לבדוק איתם.

בהצלחה!

אף פעם לא מאוחר...:)

מסכימה עם מה שכתוב למטה
תחום מבוקש
שצובר תאוצה

גם אגב כפרילנסרית או עצמאית.

לא מכירה את הקורסים במקומות שציינת
תמחור צריך לבדוק לפי שעות ואורך קורס ומה מלמדים

אי וודאות קיימת תמיד
אולי כדאי שתיגשי לאחת מההרצאות הפתוחות שקיימות מדי פעם
ותראי מה תחושתך .

ואגב שילוב בין יחצ /עיתונאות ומדיה חברתית זה רעיון מצוין.

יפתח שנה הבאה בוינגייט קורס לניהול מדיה חברתית -אבל זה עדין לא סופי
התמחור יהיה מוזל יותר

וכדאי שתבדקי כל המלצה שתעלה כאן גם בהמשך

YM1977

New member
תודה. אולי באמת אחכה לווינגייט

6,000 שקל לקורס נראה לי מוגזם מידי....

אור841

New member
קורס מנהל מדיה חברתית בג'ון ברייס מכללת הי-טק

גילוי נאות: נופר מג'ון ברייס מכללת הי-טק
ראשית, השאלות שלך הן מצויינות, אכן תחום המדיה החברתית תפס תאוצה בשנים האחרונות בישראל והפך להיות אחד המקצועות המבוקשים.
בכל הקשור לעבודה בתחום האינטרנט - לא קיימת מגבלת גיל. הרקע המקצועי שאיתו את מגיעה, יעניק לך יתרון עצום על פני אחרים מהסיבה הפשוטה - יש לך ידע בתקשורת, כתיבה ויח"צ, בדיוק מה שדרוש למנהלת מדיה חברתית בארגון.

אני מזמינה אותך להתרשם מהקורס במכללה, תוכלי להגיע בימים א' ו-ד' לשיעור צפייה
וכן לקבל רשימת בוגרים בני גילך שסיימו את הקורס,
עימם תוכלי להתייעץ.
נשמח לתת מענה נוסף במוקד שמספרו: 6460*

seostar

New member
זה כאילו מנהל

בתכלס זה לכתוב סטוטסים בפייסבוק, טוויטר, ניוזלטרס, YOUTUBE וכל אלו.

כל אחד יכול לעשות את זה...

RoyceGracie

New member
כך חשבתי...

בשביל ללמוד לפתוח עמוד מעריצים ולנהל אותו, להעלות תכנים שימשכו לייקים, להתחבר לאנשים בלינקד-אין, להתקין אפליקציות פייסבוק ובעיקרון להיות פשוט פעיל - בשביל זה לא צריך ללדת לקורס.

אם כל אחד היה יכול לעשות זאת....

היו הרבה יותר עסקים שמצליחים בשיווק בפייסבוק .למשל.

וצרפתי מודעה אחת קטנה על משרה שכזאת.
מה דרוש
ומה כלול.

לידע כללי...

RoyceGracie

New member
עם כל הכבוד ל"מנהלי השיווק במדיה חברתית"

מדובר בתחום ידע מאד מאד מצומצם... אם נמנה את יכולתיו של אותו "מומחה" נוכל לראות שהידע שלו מקביל לידע של נער ממוצע....

זו הסיבה שכל התחום הוא אניגמטי, ולא פעם שאלתי "מומחה" - ת'כס מה אתה עושה ? וקיבלתי תשובות בסגנון "מפעיל קמפיין ממומן בפייסבוק, פותח דף עסק, מעלה תמונות ומפעיל אותו, משתמש במשתמשות פקטיביות להעלות הודעות לעצמי ולתת לייקים ובאופן כללי גולש באינטרנט, מדבר עם אנשים ומנסה ליצור קשרים"...

זה לא תחום ידע ספציפי או שדורש התמחות כלשהי, כל איש עם אוריינטציה חברתית וגישה למחשב ידע לעשות זאת בלי ללמוד שום קורס.

בפשטות...

זו לא הגדרה של מומחה - ולא תשובה של מומחה .

בארץ התחום עוד בחיתוליו ובגלל זה על אחת כמה וכמה -יש צורך בהתמקצעות
מומחה - לא יפעיל משתמשים פיקטיבים למשל.

אכנס יותר מאוחר להרחיב .
שיהיה בוקר אור

seostar

New member
זה בסך הכל תוספת לעבודה של מנהל שיווק

כי הרי היום כולם חייבים להיות באינטרנט גם אם זה לא ממש עוזר להם, איך חברה מובילה יכולה לא להרשות לעצמה להיות בעלת חשבון טוויטר?

וכמובן שצריך גם לנפח את החשיבות של זה כדי שלא יגלו שאותו אדם בעצם לא עושה כלום וגם כדי שלא יתנו לו עבודות נוספות וכך הוא יוכל להמשיך לשחק בסוליטר במחשב :)

האבטלה גם בפתח (תעלה ל 7.5% עד סוף השנה) אז עכשיו יקשיחו את תהליך הסינון ורק אלו ששולטים במיומנות הסטטוסים יתקבלו לעבודה.

אלו שממציאים את הקורסים בטוח מרוויחים.

וכך מגלגלים מחזור כספים הלוך וחזור עד לדבר הגדול הבא.

YM1977

New member
תודה,

ביררתי על הקורס אצלכם ואצל אחרים.... הבעיה זה העלות המאוד גבוהה שלהם (לדעתי).

תודה בכל מקרה!

למעלה