שאלה לגבי עמלות בנק

מצב
הנושא נעול.

קרלטון

New member
אל תתעסק עם סכומים כאלה

שאלה לגבי עמלות בנק
נניח שרכשתי מניות ב1000 ש"ח על כל קניה אני משלם 25 ש"ח מינימום על כל מכירה אני משלם 25 ש"ח מינימום על ניהול תיק אני משלם עוד כ 30 ש"ח יוצא שאני חייב לקבל רווח מעל 50 ש"ח על כל מכירה של מניה? איך עושים את זה? לרוב הרווח נמוך יותר לכל פעולה בסכומים נמוכים לא?
אל תתעסק עם סכומים כאלה

דדוש10

New member
אני בהראל פיננסים

שאלה לגבי עמלות בנק
נניח שרכשתי מניות ב1000 ש"ח על כל קניה אני משלם 25 ש"ח מינימום על כל מכירה אני משלם 25 ש"ח מינימום על ניהול תיק אני משלם עוד כ 30 ש"ח יוצא שאני חייב לקבל רווח מעל 50 ש"ח על כל מכירה של מניה? איך עושים את זה? לרוב הרווח נמוך יותר לכל פעולה בסכומים נמוכים לא?
אני בהראל פיננסים
כלקוח יוצא מבית השקעות אחר , קיבלתי 0.1 , 2.5 בלי להתווכח בכלל , ה-15 ש"ח שאני משלם שווים הכל .

gili667

Member
לפי הפרסום של הראל -אין תשלום חודשי כלל

אני בהראל פיננסים
כלקוח יוצא מבית השקעות אחר , קיבלתי 0.1 , 2.5 בלי להתווכח בכלל , ה-15 ש"ח שאני משלם שווים הכל .
(כמדומני 12 חודשים ראשונים זה מובטח) אולי אתה מדבר על דבר אחר?

דדוש10

New member
לא כל כך מעורב במבצעים

(כמדומני 12 חודשים ראשונים זה מובטח) אולי אתה מדבר על דבר אחר?
לא כל כך מעורב במבצעים
ידוע לי שלקוחות פריזמה מקבלים שנה חינם מדמי טיפול ו15 ש"ח דמי טיפול קבועים יש לכל היתר... חבר שלי הוא בעל תעודת מילואים פעיל קיבל גם כן פטור מ-15 ש"ח דמי טיפול .. מבצעים מוזרים האמת היא.

dblast

New member
שוחחתי איתם עכשיו

לא כל כך מעורב במבצעים
ידוע לי שלקוחות פריזמה מקבלים שנה חינם מדמי טיפול ו15 ש"ח דמי טיפול קבועים יש לכל היתר... חבר שלי הוא בעל תעודת מילואים פעיל קיבל גם כן פטור מ-15 ש"ח דמי טיפול .. מבצעים מוזרים האמת היא.
שוחחתי איתם עכשיו
אין להם מסחר עצמאי. רק ניהול תיקים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה