שאלה לגבי סקס לאחר מחזור:

maorb1

New member
שאלה לגבי סקס לאחר מחזור:

אני והחברה שכבנו אתמול... ואתמול המחזור שלה הסתיים (בשעות הבוקר) ואנחנו שכבנו בשעות הערב.. שכבנו ללא אמצעי מניעה (שנינו נבדקנו אין לנו מחלות מין) והחברה לא נוטלת גלולות... שמעתי שזה בדוק ש 5 ימים לאחר המחזור אין אפשרות להיכנס להריון גם אם הגבר גומר בפנים...... רציתי לוודא את אמיתות הדבר לפני שאני הולך לבית המרקחת וקונה את הכדור שאחרי.... מישהו פה יכול לאמת את הדבר הזה ?

בשש גלש

New member
כן... אני יכול לאמת את הדבר הזה

גם לי אמרו שבדוק ש-5 ימים אחרי המחזור אין סיכוי שהאישה תכנס להריון האמנתי להם... שניה... הילד בדיוק התעורר רק הולך לתת לו
וחוזר

Miss Thang

New member
לא, אי אפשר לאמת את זה.

זה בכלל לא בדוק, ויש סכוי שחברה שלך בהריון.

duduamar

New member
כמו שענו -

השיטה הזו לא אמינה ב100 אחוז, ולכן כדאי לך לקנות את הפוסטינור, ולא לעשות את הטעות הזו שוב.

מזל טוב... אתה אבא

רוץ לקנות פוסינור!! חכם. נשים על גלולות נכנסות להריון, אז נכון שלהכנס להריון כאשר הבחורה על גלולות זה נדיר. אבל לא כדאי להיות בסטיסטיקה, במחזור הסיכויים יותר גבוהים.

Doctor G

New member
"במחזור הסיכויים יותר גבוהים" ../images/Emo12.gif

להכנס להריון
אתה בטוח
במחזור יש את הסיכוי הנמוך ביותר להכנס להריון. הרי המחזור הוא בעצם הרס של סביבת הקליטה של הביצית המופרת. לכן, אם ישנו מחזור - אי אפשר להקלט להריון.

duduamar

New member
הבנת הנכתב....

לא הבנתי מה רצית לומר? שיש יותר סיכוי להכנס להריון בזמן מחזור, מאשר להכנס להריון כשמשתמשים בגלולות?

Doctor G

New member
גם לא נכון../images/Emo70.gif

במחזור אי אפשר להכנס להריון
(למעט מקרים נדירים ביותר של סיבוכים שונים)

דוקטור!!! אני מתפלא עלייך

ראשית אי אפשר ולמעט... זה לא כבר אי אפשר דבר שני יש לפעמיים שיש נשים שיש להן ביוץ בשני הביציות ואז קל מאוד להכנס להריון!

Doctor G

New member
ברגע זה אני מסיר ממך את תו התקן

אתה אומר את דבריי במילים שלך. המקרה שאתה מתאר (ביוץ כפול) קורה לעיתים נדירות וגם זה כשבועיים לפני המחזור ולכן (במצב תקין ובריא) אי אפשר להכנס להריון בימי המחזור. תקרא שוב את ההסבר הפשוט בהודעה הראשונה שלי ותביו מדוע זה בלתי אפשרי.

.m

New member
דברים שצריך לדעת../images/Emo70.gif

גלולות בטוחות ב- 99% בלבד.
קונדום ב- 97%. אבל הוא חשוב להגנה מפני מחלות המועברות במדע מיני.
אין כזה דבר "ימים בטוחים". הדרך היחידה הבטוחה ב- 100% היא המנעות.
אפשר להכנס להריון גם אם גומרים בחוץ (יש כמות קטנה של זרע שיוצאת בזמן האקט המיני, ואינה מורגשת).
בזמן מחזור עצמו (זמן הדימום) אי אפשר להכנס להריון. יום אחרי, יומיים אחרי, שבוע אחרי - בהחלט כן.
ביוץ - מתרחש כשבועיים לפני קבלת המחזור. למתקשים במיוחד - לא מדובר בשבועיים לפני הגלולה האחרונה בחבילה, אלא שבועיים לפני היום הראשון של הדימום.
את הפוסטינור2 (גלולת היום שאחרי) יש לקחת במהלך 24 השעות שאחרי המגע המיני.
אפשר להידבק באיידס גם במין אוראלי. (אבל כדי להדבק דרך רוק צריך לשתות מעל ל-6 ליטר רוק נגוע)
קונדום על קונדום זה לא יותר בטוח. למעשה זה פחות בטוח. יש יותר סיכויים ששני הקונדומים יקרעו.
עם קונדומים מלייטקס השימוש בטוח בלובריקציה על בסיס מים בלבד. לובריקציה על בסיס שמן מגבירה את הסיכויים לקריעת הקונדום. (נכון לזמן כתיבת שורות אלו רק קונדום AVANTI של DUREX אינו עשוי מלייטקס, ומאפשר שימוש בטוח בלובריקציה על בסיס שמן) עד כאן פינת האינפורמציה לפעם זו. stay safe mai

למעלה