שאלה לגבי טבלאות

121213

New member
שאלה לגבי טבלאות

אז ככה אני בונה פורום רקורסיבי וחילקתי את הטבלה ל 3: נושא, תאריך ומחבר/ת עכשיו יש לי גם את הפונקציה ב JS לגבי הסתרת ההודעה ופתיחתה עכשיו יש לי בעיה מתי שאני לוחץ על ההודעה אז זה לא נפתח לאורך הטבלה שמחולקת ל 3 חלקים אלה התוכן מופיע רק בחלק של נושא ההודעה ואני רוצה שיופיע לאורך כל הטבלה לצורך ההבנה כנסו לקהילות ב YNET

121213

New member
אוקיי הסתדרתי אבל...

איך אני גורם לכך שאם אני מגדיר רוחב מסויים לטבלה אז המלל בתוכו לא יחרוג מכך??

XiroX

New member
ברמת העיקרון

ב CSS יש מאפייני max-width ו min-width אבל מהנסיון שלי IE לא תומך בהם. אני פתרתי בעיות כאלו ב-2 דרכים- 1- אם אני שם תוכן ב DIV IE נוטה לשמור על הרוחב המוגדר. 2- אם אתה מתעקש לעבוד רק דרך הטבלאות, תשים בתג BODY
<body onload="javascript:correctWidth()>​
כש correctWidth היא פונקציה שמתקנת את המימדים של התאים אחרי שנוצרו. שורה לדוגמה:
document.getElementById('someTD').style.width='500px';​
אני יודע שזה פתרון מגעיל קצת אבל הוא תמיד עבד לי כששום דבר אחר לא עבד. אני גם אשמח לשמוע פתרונות יותר טובים

XiroX

New member
כדאי לציין

שביום האחרון נתקלתי כבר כמה פעמים בעובדה שהפורומים של תפוז בעצמם לא מגבילים את הרוחב של הודעות בצורה יעילה (לפחות לא בFF). הודעות עם שורה אורכה באנגלית נמתחו לי בצורה לא הגיונית.

XiroX

New member
דוגמה:

blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla

למעלה