שאלה לגבי חתולי רחוב...

אני אשמח מאוד. איפה לקנות וכמה

זה עולה? באיזה גודל השק (כמה ק'ג) וכמה הוא עולה? ניסיתי לבדוק באתר שהפנית ולא ראיתי את המרכיבים גודל השק ואיפה לקנות. תודה אורן

שווה! בכל קו-אופ?בתל אביב לא ראיתי

אם זה איכותי 14 ק'ג ב 100 ש"ח יוצא יותר זול מהאיגל פרפקט שקניתי. אני אבקש ממנהל הסניף שלנו לבדוק אם אפשר להזמין. זה היה משהו טלפוני או שראית אותו בקו-אופ? אורן

בקו אופ בראשון

יש אבל רק את האריזה הקטנה. תזמין מחנות חיות אני חושבת שיצא לך יותר זול תנסה במספר הזה: 1800721172, 052433089 חיש חי.

cwen

New member
אם זה בקו-אופ, זה כנראה לא ממש

איכותי - אבל גם מזון באיכות בינונית טוב לחתולי הרחוב. אתה לא יכול להאכיל אותם בפרופלאן.

אגב, קניתי את זה עם קופון

בקופון של המדינה היה. ברור שזה לא פרופלאן אבל החתולה שלי מעדיפה את זה על פרופלאן (אני נותנת לה את שניהם). מבחינת הטעם זה טעים להם מאוד.

זה נשמע מצוין ואפילו בלי קופון

אני חושב שאם זה איכותי כדאי להעביר את החתולים למיאו מיקס אפילו בלי הקופון. רשמתי את הטלפונים של חיש חי ואנסה אצלם. תודה אורן

החתול החדש הוא גור ואוכל פרופלאן

גורים. אני מאכיל בחצר די הרבה חתולים וכעת אחד חולה ואני מחפש לכולם אוכל איכותי ולא יקר. בינתיים הם אכלו איגל פרפקט והם משאירים חצי מהמנה. אני צריך למצוא להם משהו טוב שהם גם ירצו לאכול. נשמעת עיסקה טובה מאוד. אורן

אורן ביררתי לך

בחיש חי עולה 10 ק"ג 109 ש"ח. המחיר עלה . תחפש במקומות אחרים אני בטוחה שיש ביותר זול. ואגב, אצלי בבניין השכנה מאכילה את החתולים, אני מאכילה אחד מהם שהוא מלך המפונקים הוא אוכל רק מיאו מיקס אפילו פרופלאן הוא לא אוהב. יש חנות בחולון שהמליצו עליה בפורום " כל בו לחי" נדמה לי שהיא זולה.

תודה רבה. אני אעבור למיאו מיקס

בזמן האחרון חתול אחד חלה ואני פתאום חושב שחתול שני ב"דרך" למחלה ההיא. אני חייב למצוא להם משהו איכותי יותר מהאיגל שהם כבר לא אוהבים. השאלה היא אם המיאו מיקס יחזיק אותם בריאים עם המחלה ההיא שמשתוללת אצל שני חתולים. אני פוחד שמדובר בקליצי וירוס. תודה אורן

cwen

New member
רוברטה, "טעים" הוא לא שם נרדף

ל"איכותי". יש הרבה מזונות זולים שהם טעימים בזכות כל מיני חומרי טעם אבל הם לא מזינים מספיק. פרופלאן מזין אבל הוא לא בהכרח הכי טעים. אני לא יודעת לגבי המיאו מיקס. אין ספק שהוא טוב לחתולי הרחוב, אבל אני לא הייתי נותנת לחתול בית כמזון בלעדי, כי המחיר הוא גם פונקציה. אם עשרה ק"ג של מיאו מיקס עולים כמו 3 ק"ג של פרופלאן - זה אומר משהו. כתוספת למזון איכותי כמו פרופלאן אני בטוחה שזה בסדר גמור.

smartblonda

New member
לאורן....

הפריסקיס אכן קצת יקר יותר ממיאו מיקס ,אז מצטרפת להמלצות כאן להעדיף את המיאו מאחר ויש בו את המרכיבים החשובים ומנסיון הוא אוכל טוב. דר"א בפריסקיס יש גם 15 קג' אבל כפי שציינתי קצת יקר יותר.

למעלה