שאלה לגבי התפטרות

מצב
הנושא נעול.

נורית2004

New member
שאלה לגבי התפטרות

שאלה לגבי התפטרות
אני נמצאת בחברה למעלה מ 3 שנים אני מעוניינת להתפטר האם מגיע לי פיצויים מהחברה??

ככלל, מי שמתפטר אינו זכאי לקבל

שאלה לגבי התפטרות
אני נמצאת בחברה למעלה מ 3 שנים אני מעוניינת להתפטר האם מגיע לי פיצויים מהחברה??
פיצויים, אלא אם ההתפטרות נובעת מהסיבות המנויות בחוק והמזכות בפיצויים. אנא צייני מה סיבת ההתפטרות.

נורית2004

New member
אני אמא טרייה

פיצויים, אלא אם ההתפטרות נובעת מהסיבות המנויות בחוק והמזכות בפיצויים. אנא צייני מה סיבת ההתפטרות.
אני אמא טרייה
הבת שלי היום בת 8 וחצי חודשים אני כרגע מעדיפה להישאר איתה בבית

מי שמתפטרת לצורך טיפול בתינוק במהלך

אני אמא טרייה
הבת שלי היום בת 8 וחצי חודשים אני כרגע מעדיפה להישאר איתה בבית
9 חודשים מיום הלידה, זכאית לפיצויי פיטורים. עליך לפעול במהירות. תני הודעה מוקדמת כחוק כבר בימים הקרובים. צייני בהודעתך שהנך מתפטרת לצורך טיפול בתינוקת.

נורית2004

New member
יש לך נוסח למכתב התפטרות??

9 חודשים מיום הלידה, זכאית לפיצויי פיטורים. עליך לפעול במהירות. תני הודעה מוקדמת כחוק כבר בימים הקרובים. צייני בהודעתך שהנך מתפטרת לצורך טיפול בתינוקת.
יש לך נוסח למכתב התפטרות??

נורית2004

New member
רשום את החוק הזה איפה שהוא שיהיה לי

מצרפת לך קישור לחוק

מצרפת לך קישור לחוק
פיצויי פיטורים. ראי סעיף 7(א) לחוק. אינני מנסחת מכתבים על גבי הפורום וגם אין בכך צורך. עליך לציין במכתב כי את מתפטרת לצורך טיפול בביתך וכי יש לראות במכתב זה את הודעת התפטרותך. צייני כי הפיטורים יכנסו לתוקף בתוך 30 יום מיום מתן המכתב (לאור חוק הודעה מוקדמת). מתן ההודעה המוקדמת מביא אותך למעבר לתשעה חודשים מיום הלידה, אולם מחובתך החוקית לתת הודעה מוקדמת. לדעתי, זה לא אמור לפגוע בזכותך לפיצויים וזאת על אף החריגה בימים.

נורית2004

New member
שאלה אחרונה

שאלה אחרונה
אם אני מתחילה לעבוד כשבוע אח"כ במקום שמשלם לי יותר כסף האם מה שאמרת עדיין תקף??

זו קצת בעיה!

שאלה אחרונה
אם אני מתחילה לעבוד כשבוע אח"כ במקום שמשלם לי יותר כסף האם מה שאמרת עדיין תקף??
זו קצת בעיה!
אם מקום העבודה החדש שלך אינו שונה באופן משמעותי מבחינת הקיף המשרה, המעביד הקודם יוכל לתבוע אותך על החזר הפיצויים. הפסיקה קבעה כי צימצום המשרה עד כדי שינוי של 3 שעות בהיקף המשרה במקום העבודה החדש, בהחלט מצדיק התפטרות, קבלת הפיצויים ומעבר לעבודה חדשה.

נורית2004

New member
איך הוא ידע אם אני אומרת שאני יהיה

זו קצת בעיה!
אם מקום העבודה החדש שלך אינו שונה באופן משמעותי מבחינת הקיף המשרה, המעביד הקודם יוכל לתבוע אותך על החזר הפיצויים. הפסיקה קבעה כי צימצום המשרה עד כדי שינוי של 3 שעות בהיקף המשרה במקום העבודה החדש, בהחלט מצדיק התפטרות, קבלת הפיצויים ומעבר לעבודה חדשה.
בבית

ואם הוא ידע?

בבית
ואם הוא ידע?
זו באמת לא שאלה שבמסגרת המקצועיות של הפורום.... מה גם שעורכי דין לא אמורים לייעץ לך לשקר... ככלל, ההתפטרות לצורך טיפול בילד, אינה מחייבת שהעובדת תשאר בבית! המטרה היא, לאפשר לה להתפטר תוך זכאות לקבלת פיצויים ואו להשאר בבית ולטפל בתינוק או להחליף את עבודתה בעבודה המאפשרת טיפול נוח יותר בתינוק, הינו משרה בהיקף קטן יותר.

נורית2004

New member
אוקי. אז היקף המשרות לא קטן יותר

ואם הוא ידע?
זו באמת לא שאלה שבמסגרת המקצועיות של הפורום.... מה גם שעורכי דין לא אמורים לייעץ לך לשקר... ככלל, ההתפטרות לצורך טיפול בילד, אינה מחייבת שהעובדת תשאר בבית! המטרה היא, לאפשר לה להתפטר תוך זכאות לקבלת פיצויים ואו להשאר בבית ולטפל בתינוק או להחליף את עבודתה בעבודה המאפשרת טיפול נוח יותר בתינוק, הינו משרה בהיקף קטן יותר.
אך גמיש יותר מבחינת שעת הגעה . והיקף השכר הוא הרבה יותר גדול

השכר אינו רלונטי.

אך גמיש יותר מבחינת שעת הגעה . והיקף השכר הוא הרבה יותר גדול
השכר אינו רלונטי.
העובדה שישנה גמישות בשעות בהחלט יכולה לשחק לטובתך אם חלילה המעביד יחליט לתבוע את הפיצויים בחזרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה