שאלה לגבי הרב קו

מצב
הנושא נעול.

nofi1456

New member
שאלה לגבי הרב קו

שאלה לגבי הרב קו
היי :)
אני לא יודעת לאן לשרשר את השאלה שלי.
האם אני יכולה לראות אילו חוזים יש לי ברב קו בלי לעלות על אוטובוס? נגיד...דרך אתר או אפליקציה? (הזנת מס' כרטיס או משהו כזה)..
תודה מראש :)

נתנאל531

Well-known member
רק דרך אפליקציה (בתשלום) לשח-נבון עם שבב NFC

שאלה לגבי הרב קו
האם אני יכולה לראות אילו חוזים יש לי ברב קו בלי לעלות על אוטובוס? נגיד...דרך אתר או אפליקציה? (הזנת מס' כרטיס או משהו כזה)..

olli3

New member
מנהל
יש 3 אפליקציות כאלו בחינם (אנדרואיד).

https://play.google.com/store/search?q=רב קו
&nbsp
כאשר השמאלית מבינהן היא הטובה ביותר והוותיקה ביותר.
&nbsp
כמו כן, אפשר לבדוק את נתוני הרב קו גם בכל עמדת טעינת רב קו, כאלו יש בכל מיני מקומות בארץ. חלקן במסופים/תחנות מרכזיות/קניונים/מוסדות אקדמאים וגם ברחובות.

nofi1456

New member
תודה לשניכם :)

https://play.google.com/store/search?q=רב קו
&nbsp
כאשר השמאלית מבינהן היא הטובה ביותר והוותיקה ביותר.
&nbsp
כמו כן, אפשר לבדוק את נתוני הרב קו גם בכל עמדת טעינת רב קו, כאלו יש בכל מיני מקומות בארץ. חלקן במסופים/תחנות מרכזיות/קניונים/מוסדות אקדמאים וגם ברחובות.
תודה לשניכם :)

אם את חיפאית, בכל תחנה של מטרונית אפשר לראות ולהדפיס את המצב

שאלה לגבי הרב קו
של הרב קו

נתנאל531

Well-known member
אבל זה לא מציג בפירוט כרטיסיות של מפעילים אחרים

של הרב קו
לדוגמא - חוזים של הרכבת, שמוצגים ללא פירוט קוד וסוג בפירוט היתרות של המטרונית. הבעיה הזו היא גם אצל אגד וכנראה אצל כולם - אין הסבר לחוזים שלא מכובדים על ידי המפעיל, רק האפלקיציות מציגות בפירוט כל מה שהם מכירות ללא משוא פנים.

olli3

New member
מנהל
לי זה מציג במכונות של מטרופולין ושל קווים.

לדוגמא - חוזים של הרכבת, שמוצגים ללא פירוט קוד וסוג בפירוט היתרות של המטרונית. הבעיה הזו היא גם אצל אגד וכנראה אצל כולם - אין הסבר לחוזים שלא מכובדים על ידי המפעיל, רק האפלקיציות מציגות בפירוט כל מה שהם מכירות ללא משוא פנים.
הרב קו שלי מלא תמידית ב6 חוזים, אז אומנם מופיע לי חוזה של מפעילות אחרות כמו: אגד - יתרה 3 נסיעות. אבל אני יודע שהיתרה הזאת היא לנסיעות עירוניות בירושלים. אני יוצא מנקודת הנחה שנוסעים שונים יודעים מה הם טוענים ברב קו שלהם ורק רוצים לדעת מה היתרה, כך שזה לא מפריע לדעת מה היתרה של החוזים.

נתנאל531

Well-known member
זה כוונתי, שידועה היתרה, אך לא סוג החוזה

הרב קו שלי מלא תמידית ב6 חוזים, אז אומנם מופיע לי חוזה של מפעילות אחרות כמו: אגד - יתרה 3 נסיעות. אבל אני יודע שהיתרה הזאת היא לנסיעות עירוניות בירושלים. אני יוצא מנקודת הנחה שנוסעים שונים יודעים מה הם טוענים ברב קו שלהם ורק רוצים לדעת מה היתרה, כך שזה לא מפריע לדעת מה היתרה של החוזים.
זה כוונתי, שידועה היתרה, אך לא סוג החוזה

מצב
הנושא נעול.
למעלה