שאלה לגבי הורדת משקל באימון

BlizzardOzz

New member
שאלה לגבי הורדת משקל באימון../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

שלום, לאחר שנה וחצי של אימון מסת שרירים החלטתי שמספיק,הגעתי לרמה שמתאימה לי, מלחתכילה לא רציתי גוף ממש שרירי אלא פשוט להרזות כי סבלתי מעודף שומן ממש גבוהה ועדיין סובל מעודף משקל. בכל מקרה, ממחר אני רוצה לעבוד רק על הורדת משקל, דיברתי עם מאמן תורן בחדר כושר שלי והוא הציע לי ללפף את איזור הבטן בנילון(בזה שמשתמשים לעטיפת סנוויצ'ים) ולעשות רכיבת אופניים של שעה, אחרי זה אני יעשה הליכה של חצי שעה על ההליכון(זה כבר שיקול שלי). מה אתם אומרים
תודה מראש.

מאיפה השטות הזו של הניילון

מה הוא מנסה לעשות לך להרוג אותך ליפוף ניילון סביב הבטן יכול לגרום לשתי תופעות א. אובדן נוזלים מוגבר ב. לחץ תוך בטני שיקשה עליך את הנשימה ואפילו עלול להעלות לך את לחץ הדם ההמלצה לאופניים והליכון הם דברי החוכמה היחידים בהמלצה שלו רק תחלק את הזמן שאתה מקדיש לאירובי לחצי חצי - חצי מהזמן תעשה אופניים וחצי מהזמן תעשה הליכון ודבר אחרון תמשיך עם המשקולות בעצימות נמוכה יותר פחות אימונים פחות סטים מה שתבחר אבל תפסיק כלל אחרת איבוד המשקל שתשיג יבוא גם על חשבון שריר

נוב 00

New member
הוא כנראה...

תומך במיתוס שככל שאתה מזיע יותר אז אתה שורף יותר קלוריות... אז זה בולשיט, מוזר שהוא לא אמר לך לשים הליכון בתוך סאונה רטובה ולעשות הליכה מהירה למשך שעה...

davesh

New member
תן לי לנחש ...

הוא בטח עולה חדש מרוסיה. כבר שמעתי כמה פעמים מחברה רוסים, בעיקר מתאמנים מקצועיים שהיה נהוג אצלהם להתעטף בניילון נצמד לפני פעילות אירובית. דבר זה גורם להזעת יתר באיזור הספציפי וגורם לאיבוד נוזלים מהשריר. לכאורה אתה מאבד משקל, אבל זה רק משקל של מים שבסופו של דבר אתה עולה שוב. גם בודי בילדרים עושים כל מיני שטויות כאלו לפני תחרויות כמו לקיחת תרופות משתנות, שהייה ארוכה בסאונה והמנעות משתייה. אופניים והליכון זה טוב, אבל את הניילון תשאיר לסנדוויצ'ים.

אלי ו.

New member
ספורטאים תחרותיים

ברמות לא גבוהות, לפעמים מגיעים כמה ימים לפני תחרות במשקל עודף. הם משתמשים בשיטה הזו כדי להגיע למשקל היעד. כמובן שאין קשר בין זה לבין הורדת שומן. ברמות הגבוהות יותר, העליה והירידה במשקל מתוכננות מראש.

BlizzardOzz

New member
אז זה בסדר אם...../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אני יעשה ככה: יום א'-אירובי יום ג'-מסת שריריפ יום ו'-אירובי ?

ההמלצות מאוד מגוונות בנושא

יש כאלו שבאמת ימליצו לך את מה שאתה הצעת. אחרים ימליצו לעבוד לפי ABC כאשר כל אימון מורכב מ-45 אנאירובי ו-45 אירובי. אחרים ימליצו לך לא לשנות כלום באימון, לשכוח מהאירובי ורק לשנות את התזונה ליצירת מאזן קלורי שלילי. אני אישית עובד לפי הגישה האחרונה (כמעט לפיה, כי אני עדיין עובד על אירובי בטווח דופק מקסימלי. אבל זה לא קשור לירידה בשומן) ואני מגיע לאחלה של תוצאות.

עוד אחד?!!!!../images/Emo12.gif

הוא מחבר העמים, המאמן המבריק הזה?? זוכרים את המאמן שאמר לי שצריך לעבוד מהר על המכשירים ושאפשר לרזות בבטן אם שמים ניילון כזה?? חשבתי שזו יציאה פרטית שלו, מסתבר שיש מין "אסכולת ניילון" כזו...

למעלה