שאלה לגבי בדיקת הריון ביתית

rubinmic

New member
שאלה לגבי בדיקת הריון ביתית

הי לכן, אני אומנם לא שייכת עדיין לפורום אבל אולי תוכלו לסייע לי... עשיתי בדיקה ביתית כ7 ימים אחרי ביוץ והיא יצאה חיובית - זאת למרות שאומרים שאפשר לדעת רק לפחות 10 ימים אחרי ההפריה. הרופא שלי אמר לי שהיה לי ביוץ כפול - האם יכול להיות שזה הריון תאומים ולכן זה מזהה מוקדם יותר? תודה

צריך לבצע בדיקה 14 יום אחרי

המחזור. ממליצה לעשות בדיקת דם פשוטה ולא בדיקת בייתית בהצלחה ותעדכני

Muly13

New member
סבלנות

יכול להיות שזה שאריות של האוביטרל שעדין נמצא בגוף שלך ובגלל זה יצא לך תשובה חיובית כי באוביטרל יש את הורמון ההריון . הבדיקה הביתית תהיה אמינה רק אחרי 14 יום מההפריה, תצטרכי לחכות קצת בסבלנות, זה רק עוד 6 ימים... תנסי להעביר אותם ולחשוב חיובי שיהיה לך בהצלחה

אמאשלי2

New member
הי

מניסיון שלי- הבדיקה הביתית לגילוי ההריון יצאה שלילית. שבוע אח"כ בבדיקת דם יצאה חיובית עם ביתא נורמלי של עובר אחד, אז אני לא יודעת עד כמה אפשר לזהות תאומים בבדיקות דם ובדיקות ביתיות אז קודם כל אני ממש שמחה בשבילך על תשובה חיובית ולגבי תאומים- נראה לי שכדאי לחכות לUS הראשון ולפעמים אפילו לשני בשבוע 10(כמו שקרה אצלי..) בהצלחה!!!!!!!!

בובלה79

New member
בדיוק כמו המקרה שלי

שתי בדיקות ביתיות שליליות, בדיקת דם עם תוצאה של בטא 8- בנות בפורום פוריות כבר הרגילו אותי לרעיון זה לא הריון, אחרי יומיים בטא 45, אחרי יומיים בטא 171 ואחרי יומיים בטא 1145 ואז כבר הבנתי שיש הריון, את שני השקים ראינו רק בבדיקת הדופק בשבוע 7 הכל פתוח, עוד לא מאוחר!!!

למעלה