שאלה לגבי אלכוהול

bennyTKD

New member
שאלה לגבי אלכוהול

איפה אפשר לקנות אלכוהול בבקבוק? משום מה בכל הסופרמקרטים הגדולים יש בקבוקי אציטון, אבל כבר אין שם אלכוהול. לפעמים אני מוצא בבתי מרקחת, אבל במחירים של בתי מרקחת... אם מישהו יודע איפה אפשר לקנות בקבוקים גדולים (נניח של חצי ליטר) אז זה עדיף לי (כי זה בטח יותר זול ככה). אם יש המלצות למקומות ספציפיים באיזור המרכז זה גם טוב. בני

itaf10

New member
לאיזו מטרה? אם...

בחנות לחומרי בנין ניתן למצוא כל מוצר שקשור לבית... אם אלכוהול לא לשתיה, אני מאמינה שצריך להיות...

בחנויות לממכר יינות ואלכוהול

למשל אצלינו בבת-ים יש כמה חנויות (קיוסקים) שמוכרים בעיקר יינות ומוצרי אלכוהול והם מוכרים גם בקבוקים של אלכוהול 95% (סבתא שלי משתמשת בו למסאג' מחמם). זה עולה משהו בסביבות 10 ש"ח (או טיפה פחות). שתי החנויות נמצאות ברחוב בלפור (אחת קרוב לפניה לרוטשילד, בערך בלפור 40) והשניה לקראת סוף רחוב בלפור (בערך בלפור 120). מקווה שעזרתי

bennyTKD

New member
תודה לשניכם על העזרה המהירה!

עכשיו גם גילינו לאיזה 2 חנויות בני אף פעם לא נכנס - חנויות לאלכוהול (שזה טוב...) וחנויות לחומרי בנין (שזה כבר פחות טוב...). בני

למה ישמש האלכוהול ?

לא מומלץ לשתיה

bennyTKD

New member
שתו מים, רק מים!

אני מבין שאת אדם סקרן כמוני... למכונת גילוח מסוג בראון 7540 יש מתקן ששמים אותה בתוכו, והוא דואג לניקוי אוטומטי שלה. למתקן יש מין קופסת מילוי המכילה חומר אלכוהולי. חברת בראון טוענת כמובן שאסור למלא מחדש את הקופסא, ויש לקנות קופסא חדשה (מלאה בחומר) בכל פעם שהישנה מסיימת את חייה (פעם בחודש, למקפידים על היגינה). למותר לציין שהיהודים קמצנים בני קמצנים הם, ונוהגים למלא את הקופסה באלכוהול בעשירית המחיר... בני

למעלה