שאלה לגביי תרופה...

שאלה לגביי תרופה...

שלום לכולם - שוב אני... ישנה תרופה \ כדורים שנקראים מגה-גלופלקס המשמשים לשחיקת הסחוס. האם מישהו מכיר או שמע על זה? האם הם מומלצים? אשמח לקבל כל מידע בנושא. תודה.
 

yoelnd

New member
מגה

שלום! מדובר במוצר של חב´ נוטרילייף יבואן: טיבולי - טעם טבע. מגה גלופלקס מכיל גליקוזמין וכונדטרין במינון גבוה. המוצר מטפל בשחיקת סחוס בלבד. ישנו חומר אחר הנקרא: מתיל-סולפאט-מתיונין - MSM שעובד על דלקות פרקים ושלד וגם על כאב. ישנה גירסא של המוצרם הנ"ל ביחד הנקראת: מגה גלופלקס + MSM המטפלת גם בשחיקה, כאב ודלקת - מומלץ מאוד, אגב, ישנם מוצרים מקבילים של חברות אחרות כגון: הדס-ליין, סופהרב (חב´ בת של סולגאר), שביט ועוד... בהצלחה ורק בריאות! אגב, הטיפול הנ"ל הינו לטווח של מינימום 4 - 8 שבועות להשגת תוצאות. וכן יש לטפל גם במישור הרגשי - תקיעות, נוקשות וכד´.
 
התרופה הזאת

היא מסדרה של תרופות העשויות משני חומצות GLUCOSAMIN ו-HONDROITIN הם מיועדים להוריד דלקת במפרקים ולבנות סחוס. מניסיון אישי יכול להגיד שבדלקת הם מטפלים טוב מאוד אך לבנות סחוס... עו לא פגשתי אף אדם שזה קרה לו. המגה-גלופלקס לא אהבתי, לא חיו לו השפעות טובות. הייתי ממליץ לאותה תרופה של חברות SOLGAR או SUPHERBS או NSP.
 
למעלה