שאלה לגביי הים. :)

Hizdamnoot1

New member
שאלה לגביי הים. :)

אני חייב לשאול לדעתכם , כי לי אין התשובה הנכונה .

היום ראיתי באחת מהתוכניות בטלוויזיה (נראה לי רפי רשף), על זוג שקיבל אתמול דוח של 1400 שקל מפקח בחוף ראשל״צ ,
משום שהזוג אתמול הגיע לים בסביבות 18:00 בערב, והחליט להיכנס לים כאשר לא היה מציל ובעצם היה איסור כניסה
לפי חוק עזר עירוני , מה גם שהיה שילוט שהרחצה אסורה באותו מקום.

בקיצור, ראיינו אותם על הדוח הזה.... ואותי זה ממש הפתיע.

עכשיו לשאלתי---

התחלתי רק לאחרונה , ללכת לים בחוף תל אביב , אחרי ששנים לא התקרבתי לים (מסיבות שלי).
בקיצור, אני מידי פעם מגיע בסביבות 10:00 בבוקר כזה אל החוף,
ואני אף פעם לא מתיישב או פורש שמיכה איפה שיש את הבוטקה של המציל. (אני לא רוצה לשבת על מיטת שיזוף או כיסא).

אני תמיד מעדיף את השקט, והרוגע ולא את ההמולה, ולכן אני זז תמיד כמה מאות מטרים הצידה (הרבה מטרים הצידה חחח),
איפה שכמעט אין אנשים, או לפחות כמה ממש ממש בודדים, אבל לפחות יש שם שקט ורוגע.

עכשיו לשאלתי:
אני מידי פעם גם נכנס לים, סתם בקטע של להשתכשך , אבל ממש לא יותר מגובה הברכיים חחח.

האם בעצם יכולים להביא לי דוח שאני נכנס לים?
האם מישהו נתקל בכזו תופעה ?

אני פעם ראשונה נחשף לחוק המטומטם הזה.
אתם רוצים להגיד לי שלמשל ביום שבת ,כאשר כל המוני ישראל נוהרים לחוף בתל אביב, כולם נכנסים למים רק מול המציל?
הרי המצילים תוחמים קטע ממש צר עם עמודים כאלה, שרק שם הם מקווים שכולם ייכנסו----- אותי זה מעצבן.

יש בין החופים האלה (בין חוף ירושליים למשל, לחוף בוגרשוב ,לחוף גורדון, לחוף פרישמן וכו...) רצועות חוף ריקות לחלוטין ! ומתות...

אתם רוצים להגיד לי שלא נכנסים לשם בכלל מתרחצים , אפילו לא בשבת העמוס לעייפה בתל אביב?

הורים עם ילדים קטנים אני מבין.
אבל חבר׳ה בני 25-30-40 משייטים להם רק במתחם שהוקצב להם על ידי המצילים?

מוזר לי

ואשמח לתשובות וסליחה על החפירה

arye9

New member
גם אני לא ראיתי ברדק כזה של קנסות

אבל עובדה היא עובדה, תכנס מול סוכת המציל.
(בינינו, אסור להכנס ללא מציל ואני מכיר קצת את הים)

Hizdamnoot1

New member
הסברתי מדוע אני לא נכנס מול הסוכת מציל

1. לא מרגיש בנח שצופים בי מסוכת המציל חח

2. נכון שמדובר בסך הכל בשעה מוקדמת, אבל יש די עומס וקצת המולה בשטח התחום הזה, עם מתרחצים , ואין לי סבלנות לזה .
רוצה להיות לבד, לנקות את הראש במים בלי שום הפרעה.

ואל תדאג, אני לא מתרחק מהחוף או נכנס לעומק.
קו ברכיים זה יותר מידי? חחחח

3. תודה על העזרה .... ושוב, עדיין לא ענית לי אם בשבת , גם המוני הישראלים והמתרחצים נמצאים רק במתחם התחום לרחיצה?

מדובר על שטח די ״מצומצם״ ---- נשמע לי הזוי .

למעלה