שאלה לבעלי ידע או ניסיון בנושא

רמי 321

New member
שאלה לבעלי ידע או ניסיון בנושא

האים עישון גוינט משפיע על הסקס ןא"כ אייך זה משפיעה על הגבר ואיך על האישה תודה מראש

Goodie

New member
מפריע לך

רק אם זה יפגום בסקס?
מה עם דברים, כמו... המממממ, הבריאות? מי שרוצה לעשן שיעשן. אצלי זה לא בתכנון.

hiGh jacKed

New member
זה מוסיפ

זה מוסיפ יותר לאורגזמה ... ולוקח הרבה יותר זמן לגמור גם ... זאת חוויה הרבה יותר משמעותית ... ואם אתה רוצה לקחת את ההרגשה הזאת לקצה קח אקסטה....

PsyGoatDelic

New member
חושב שזה אינדוידואלי... אבל

לי זה דווקא היה נחמד לאללה! הרגשתי ממוקד בכל נשיקה ומגע, והחברה אמרה שהייתי יותר אנרגטי מבדר"כ... היא אגב לא הרגישה השפעה מהג'ויינט, אז אין לי מה לחדש

רמי 321

New member
אני יוצא לחופש

ורציתי פעם אחת לנסות אז מה אתם אומרים כדאי נ.ב זה יהיה פעם ראשונה

הי רמי

אז ככה, בתור מי שבעלה מעשן (לצערי) ובתור מי שעישנה בעבר אני יכולה להעיד שסקס תחת השפעת חשיש הוא פצצתי, מגרה, סלואו מושן, אבל לא שווה את התופעות לוואי שאחרי. אם אתה רוצה תעשן אתה , אבל הצעתי לך, אל תיתן לאישתך לעשן. אתה לא יכול לדעת אלו תופעות לוואי היא תקבל. ותופעות הלוואי של עישון מריחואנה הן: (חלקית) בזמן העישון: יובש בשפתיים, בעיניים ובריריות בכלל, לעיתים נכנסים לסרטים מפחידים (כן כן כמו בפירסומת בערוץ 22) של פרנויות, חרדות, דפיקות לב מואצות, קושי לנשום. לי זה קרה, לא מחייב שזה יקרה לכולם, אבל ממחקרים שנעשו (הפסיכולוגית שלי אמרה)זה משפיע עוד יותר רע על נשים. לגברים חשיש יכול להפיל.

ohadz

New member
אני לא יודע מה עישנת

אבל לא שמעתי על אף אחת מתופעות הלוואי שתיארת, אולי למעט יובש בשפתיים, אבל את זה כוס מים יכולה לפתור.

The Chicken

New member
לא מתוך ניסיון כל כך עשיר

אבל זה מחרמן מאד ומכניס למוד הנכון...

yoli

New member
צ'יקן

מה קורה אחרי שזה מחרמן ......??
אין מה לעשות עם זה..

למעלה