שאלה לבנות

שאלה לבנות

בני מתכוון לשכור לו דירה .ולשם כך הוא הולך לראות את הדירה ביום שישי.השאלה האים כדאי לו לשכור את הדירה הנוכחית ? האגאלאז פהו אהואז האים הדירה תהיה טובה עבורו?

האים הדירה תהיה טובה עבורו?

האגאלאז >הברד הראשון של החורף הכנס הביתה ותגיף תריסים...חכה שיעבור פהו > הרון הראשון השתרשות..דאג לבסיס פיסי (כלכלי) ואחר לנפש.. אהואז >משהו צריך למות בכדי שאחר יוולד. הדירה נשמעת בסדר הבחור לעומת זאת נמצא בתקופה לא קלה ועליו לעבור זאת בכדי להמשיך הלאה הי את אמא טובה וקשובה אך כאן הייתי מציעה לך לא להתערב לא ברור עם זה קשר עם ידיד או חברה או מה סיפור הרקע תני לו לגדול ולחוות את הברד הזה לבד.. את תהיי העוגן היציב, שאליו באים לאכול מרק חם בחורף הקר...תהני מזה
שאת יכולה לעמוד קצת מהצד תנסי לא לחסוך ממנו את כאבי הגדילה זה רק יאריך עבורו את החורף.. ותמיד אחרי החורף בא האביב הרי...

שאלה - כשמישהו פותח בשביל מישהו אחר

ליאו - פירשת בתבונה את הפריסה, ועולה השאלה, למי המסר? האם לבן, דרך האמא (תקופה לקחת צעד אחורה ולהמתין שהנסיבות יהיו יותר בעד הצעדים שאתה מתכנן), או אולי לאמא? (תקופה לקחת צעד אחורה ולתת לילד להתנסות גם אם יעשה שגיאות). ניראה שהמסר הוביל אותך למקום שזו האמא שצריה להיכנס לתקופה יותר פסיבית בהקשר לשאלה ששאלה. זו גם האינטואיציה שלי במקרה הזה, אבל, זו שאלה שמעניין תמיד לתת עליה את הדעת כשמישהו מבקש תשובה בשביל מישהו אחר...

בקורס לימדת שזה לא רצוי

מעניין שכאן זה קורה לעיתים ולא תמיד המענה דוומה אני חושבת שזה עיניין של לקיחת אחריות ושל "גישת הרונים" מה דעתך..?

אני עדיין חושבת שזה לא רצוי...

זה מאוד אנושי בעיני לרצות הכי טוב לאוהבינו. רק שזה שיפוטי... לא?

למעלה