שאלה לבחורים ..

zoe21

New member
שאלה לבחורים ..

האם אתם אוהבים בחורות כוחניות? ז"א, כאלו שיודעות מה הן שוות, יודעות מה הן רוצות, אומרות את מה שיש להם להגיד תמיד -לא משנה אם לדעת הבחור, זה במקום או לא? בחורה עם ביצים שלא מפחדת שמה שהיא תגיד, יהרוס את הקשר... אשמח לשמוע תגובות..

זואי...

למען האמת, אף פעם אי אפשר לדעת... הכל תלוי בכמה הקשר הזוגי הוא חזק. היום לצערי, קשרים נהרסים משטויות.... אם הקשר הוא חזק, אמיתי, פתוח, ומלא הבנה....הכל אפשרי

joshh

New member
תנו לדבר ! לענות :)

אז כך , אני אישית מעדיף בחורה שיש לה דעה משלה . למרות זה ממש משתנה בין בחור לבחור . אבל מה שאני מעדיף שלא זה בחורה שאין לטקט ויכולה להרוס קשר בגלל החוסר טקט שלה. <--- זה לא קשור לכוחניות ובכלל למה שרצית להגיד . הכוונה שלך לבחורה דומיננתית. כוחניות בכלל זה דבר רע גם לגבר וגם לבחורה. גם אגרסיביות.

dudusch

New member
בחורה כוחנית לא, בחורה מודעת

בוגרת, חזקה שיודעת מה היא רוצה ואיך להגיע לשם, שתהיה כנה ותאמר כשמשהו מפריע לה מיד ולא תחכה לפיצוץ כן. לדעתי בחורה כוחנית זה TURN OFF. (או כל אדם) יכול להשיג את שלו גם אם לא יתנהג בכוחניות ויפעיל שרירים. התפישה החברתית בארץ לפיה אפשר להשיג דברים רק בכוח מאוסה עלי לחלוטין. הדבר מופיע בכביש ומופיע גם בחדרי המיטות. דוגמא ראשונה: מכשיר הסלולר שלי התקלקל. כשהגעתי לתקן אותו התברר שמסיבה כלשהי, כשקניתי את המכשיר לא עשו לי אחריות. דיברתי עם הפקידה בשקט, בחיוך ושאלתי אותה מה היא יכולה לעשות (במקום לצעוק על הפאשלה). היא ביררה מה היא יכולה לעשות ולבסוף צירפה אותי לאחריות במקום והחליפה לי את המכשיר לחלוטין. אותו הדבר גם בקשר. אפשר להשיג הרבה יותר בשקט, ברכות ולא בכוחניות. אצלי כוחניות נתקלת בהתנגדות (אולי עקשנות ואולי עקרונות)... דוגמא שנייה: אולטימטום אותו מציב צד אחד לבן או בת הזוג...

joshh

New member
בהקשר ...

דוגמא שלי: הגעתי עם עוד בחור למרכז שירות סלקום בחולון. ואיחרתי בדקה ביחד עם אותו בחור . לא רצו להכניס אותנו . הוא עשה צעקות ובלגן ולבסוף הכניסו אותו . כשאלתי מה איתי , אמרו לי אין מה לעשות . לא ניכנסתי בגלל שלא עשיתי צעקות ולמרות שאמרתי שזה לא בסדר שהכניסו אותו ואותי לא הכניסו גם. אז למרות שאני לקוח A של סלקום (כמו VIP) כמובן שהם באותו רגע לא ידעו והירשו להם לחפף אותי . עדיין שכתבתי מכתב ונתנו לי הטבות ומכתבי ההתנצלות. אבל... למנהל המרכז לא עשו שום דבר, (לא שמפריע לי) אבל זה מראה את היחס שהם מצפים מהלקוחות שלהם. חומר למחשבה ....

zoe21

New member
הבהרות..:)

לא דיברתי על כחוניות בכוונה של פיזיות או משהו כזה.. כן דיברתי על בחורה שעומדת על שלה, בעלת עקרונות ו"פה"..מה שנקרא..

flecktor

New member
בגדול סלקום ביזיון

אני שונא את היחס שמקבלים בסניפי שירות הלקוחות שלהם , ואני לקוח עיסקי, וכל ניסיון לתקשר איתם העלה לי את הסעיף והעצבים מחדש, וכל פעם אני יוצא מסלקום ומתאר בחינניות מה הייתי עושה עם אחותו של מנהל הסניף ומה לא הייתי עושה עם אימו של בעל הסניף . הם מרגיזים אטומים חסרי התחשבות , והכל קבוע מראש, אין עם אף אחד לדבר שם , וגם כשצועיקים שם זה לא עוזר , אני מופתע שהוא נכנס בכלל. אבל לגבי השאלה, זה תלוי בבחור , והנה תשובה עמוקה כל אדם מקרין משהו , ולפי מה שהוא מקרין הוא מוצא את בת זוגתו. כלומר את מושכת סוג מסויים של אנשים , כשנראה בעלי אופי שלפיו את שואלת את השאלה. מה שאת מקרינה זה מה שמושך אותם ... אני באופן אישי מאוד הייתי רוצה שלמי שאני יהיה איתה יהיה את היכולת לדבר בשם עצמה ולא להיות תלויה בי , ושתגיד מה שהיא חושב , אבל במינון נכון בגובל הטעם הטוב כי יש גבול למה שאני מסוגל לקבל ביקורת. וגם שתדע איך להעביר ביקורת ,שזה הכי חשוב. בחורה כוחנית לא תימדד רק לפי הרצון שלה להביע את עצמה בקשר אלא גם להובל את השניים בסביבה היום יומית או המציאותית של הדייט עצמו. כוח פיזי נגדי ידחה אותי בהחלט! אם בחורה תיקח אותי בהורדות ידיים זה יהיה מגעיל בטרוף . אבל אם היא תוכל לעשות טיול של 10 קילומטר איתי , זה יהיה נחמד (כוח פיזי יחסי לגוף) בכל מקרה אני מעדיף בחורה עם נוחכות, אבל לא פושרית , כי מי בעולמינו אוהב אנשים פושרים בחיים הפרטיים? אולי לעבוד עם אחד כזה בצד שלך יהיה נחמד לא יותר מזה , למרות שגם זה קצת לא נוח.

joshh

New member
אם יש לך בעיות אם סלקום ...

אני יכול לתת לך כמה עצות . אני מומחה על השיטות, כי הייתי פעם עובד שם. פשוט צריך לשחק בכללי המשחק, אם הכלי הנכונים . תאמין לי יש יותר גרוע !!! עבדתי גם בפלא פון (רמז...) והייתי לקוח של אורנג' (רמז....) למרות שלדעתי, אני חושב שאורנג' נותן הצעות יותר טובות מסלקום לעסקים.

JD Wannabe

New member
אני אגיד לך מה

כפי שציינו המגיבים הקודמים יש הבדל בין כוחניות לבין "עמוד שדרה". אני לא אוהב אנשים כוחניים, וכן אוהב עמוד שדרה. מה שכן, להרבה בנות יש עקרונות שהם בעעעע אחד גדול, ואיתן ממש לא הייתי מסתדר, כבר עדיף יסמנית (למרות שזה לא האידיאל).

אה חייב

New member
אמנם בחורה אבל עם דיעה

אני חושבת....לא
אני דיי בטוחה שרוב הבים יצאו בהצהרות שהם רוצים בחורה עובדת/קרייריסטית/עצמאית/עם דיעה משל עצמה כשבעצם בתוך תוכם בנבכי נשמתם הם רוצים |ביצית| שתביט עליהם בעיניים מאוהבות/ תאשר כמעט כל דיעה "מהפכנית"/ תבשל/ תנקה/ תכין את הדור הבא.

seeyou

New member
האם אתם אוהבים בחורות כוחניות?

כן!!!!!!!!!!!!!! אך רק בסרטים!!!!! בחורה עם ביצים, שלא מפחדת שמה שהיא תגיד,כן, יהרוס את הקשר! לא כולנו בנויים להיות סופרמן!

once a buba

New member
תשובה של בחור

בחורה כוחנית ?! לא יודע.. אני אישית לא אוהב בני אדם כוחניים.. לא אכפת לי אם זה גבר או אישה.. מצד שני אני לא אוהב גם אנשים רפויים.. כאלו ששותקים ומעדיפים להרכין ראש.. אני פשוט מעדיף את האנשים שמפעילים את הראש.. אם הראש אמר למישהו אחרי המון מחשבה, להרעיש ולצעוק וזהו הפתרון היחידי.. בבקשה.. אין לי בעיה וכנ"ל לגבי להרכין ראש וללכת הלאה.. בשורה התחתונה.. כוחניות או כניעות .. שתיהן לא תכונות מחמיאות לדעתי.. צריך שילוב נכון בבני אדם.. ומן הסתם.. גם באישה שאני ארצה להיות לידה.. הייתי עם שני הסוגים, שום טוב לא יצא מזה... וזה גם לא נגמר כל כך יפה.. לעומת זאת, נשים שהיה להן מה לומר.. ואמרו.. ומצד שני גם ניחנו בטקט.. גם כשזה נגמר, זה נגמר יפה ואנחנו עדיין בקשר לא רע בכלל..

born2b

New member
איזה ברירות מעפנות את נותנת לנו

כרגיל בשאלות מהסוג הזה,אנו נאלצים לבחור בין שתי אופציות שכל אחת יותר מעפנה מהשנייה אז אתן את תשובתי הרגילה לשאלות שכאלו והיא שאם זה שתי האופציות היחידות, אני חוזר לישון לבד עם החתול שלי. נמאס כבר מהשאלות המפגרות האלה: נותנת או מאתגרת? כוחנית או פאסיבית? תופסת תחת או חסרת ביטחון? תלותית או זורקת זין? כנראה שהאינטלקט המצומצם שלכן לא מצליח להבין שיש עוד דרכים להתנהל ותכלס אף אחת מהתכונות האלו היא לא נחשקת במיוחד אצל בת זוג (וגם אצל בן-זוג, אני מניח)

למעלה