שאלה לא קשה

LeBronJames

New member
שאלה לא קשה

אוקיי, ככה פירמטתי את כונן C, והקובץ BOOT.INI נמחק, מן הסתם. התקנתי על C ווינ 98. עכשיו, יש לי על כונן אחר מערכת של אקס פי, אבל בגלל שאין לי את הקובץ BOOT אז אני לא יכול לבחור מערכות הפעלה, וזה נכנס ישר ל98.. איך אני עושה שזה יבחר לי במחיצה אחרת, D ?

LeBronJames

New member
מקפיץ

עם השפיץ

erez2000il

New member
תנסה באמצעות תוכנה ניהול

פרטישנים להפוך את כונן D (שאני מניח שעליו יש לך XP) ל- active partition . מה שאמור לקרות לפחות לפי ההוראות של ה- XP זה : שה XP ייצר BOOT<INI חדש בכונן D ויאתחל את המחשב ממנו לאחר מכן תצטרך להגדיר מתוך ה- XP את מערכת ההפעלה הנוספת (WIN98) שם לב פעולות לו מאוד מסוכנות ולכן לפני ביצוע פעולות אלו אני ממליץ לך לגבות כל מה שאפשר ונחוץ, בנוסף שתמור בצד דיסקט +דיסק איתחול למחשב. תוכנה מומלצת (לדעתי) : partition magic

LeBronJames

New member
נו?

איך בפרטישן מג'יק אני הופך מחיצה לACTIVE כדי שיהיה ממנה BOOT ?

andav555

New member
יכול להיות שכן יש לך את boot.ini

פשוט יכול להיות שהוא מוסתר או שהוא system files ואתה צריך להראות קבצים מוסתרים או קבצי system files. הקיצר כנס למחשב שלי לתפריט תצוגה ושמה לאפשרויות תיקיה ושמה לך לתפריט תצוגה שוב ושמה אתה צריך לסמן את הראה קבצי מערכת וקבצים מוסתרים. עכשיו בדוק אם יש לך את - boot.ini

LeBronJames

New member
אני לא עד כדי כך דפוק

לא, אין לי BOOT.INI. אני יכול ליצור אחד כזה, השאלה האם זה יפעל?

LeBronJames

New member
לא נפגעתי.. אני רק מחפש פתרון

הנה קובץ בוט מאולת שיצרתי, אני אבל לא יודע מה לעשות אם זה.. להעתיק לכונן סי וזהו?
[boot loader] timeout=10 default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\\WINDOWS [operating systems] multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\\WINDOWS="Microsoft Windows 98 C" /fastdetect multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional D" /fastdetect​

andav555

New member
אני מצטער אך אינני מבין בזה

פשוט ראיתי פעם תשובה של מישהו לבעיה דומה אז החלטתי לנסות.

LeBronJames

New member
מישהו יכול לעזור לי?

אני יודע שזה בעייה נפוצה.. אתם פה בפורום אמורים לדעת את התשובה ..

LeBronJames

New member
בחייאת תעשו טובה ותעזרו לי!!

זה בעייה שלפחות 10 אנשים פה בפורום יכולם לענות עליה תוך פחות מדקה.

LeBronJames

New member
זה נראה נחמד..

אם רק הייתי מצליח להכנס לRECOVERY CONSOLE.. לעאזאל הוא דורש דיסקט הפעלה או משהו של ווינדוס, ואין לי כונן פלופי!!

למעלה