שאלה כללית

שאלה כללית

היי חברים וחברות האם מישהו בכלל רכש אי פעם תוכנה לניהול כלכלת בית מחברה ששמה ISRATECH שהמשרדים שלה באשקלון?? אני רכשתי לפני חודש תוכנה כזו בשם MONY INSPECTOR 3.12 וממש מסובך לאללה בתוכנה קודם, היא הגיעה עם קוד דיסק, התקנתי כמו שרשום ורשמתי המספר הקטלני הנל אבל מיד קיבלתי הודעת שגיאה בנוסח: הכנסת קוד דיסק שגוי או שהקוד לא בשימוש, ומבקשים ממני שאם אני עדיין לא מצליח להתקין להתקשר למספר הטלפון שלהם שהוא : 6758402 - 08 עד ללפני כמה ימים היינו מתקשרים ולפעמים הייתה עונה ]קידה משועממת ולבטח מיותרת, שאומרת תעביר ההודעה למחלקת טכנית והם יחזרו אלינו, אבל שום דבר לא קרה ואפ אחד לא חזר אלינו, והמספר שהיינו מחייגים אליו לא עונה עוד אלא להשאיר הודעה, ובטח השארנו הודעה אבל לא חזרו אלינו בכלל, ומהבוקר מנסה להתקשר, אבל עונה לנו בזק, עם הודעה קטלנית משלה,, המספר שהגעת אליו אינו עובד זמנית !!! גם שלחתי להם מיילים לכתובת הרשומה, ומיד היו עונים לנו בניסוח יותר קטלני שהוא: בגלל כמות הספאם שהם מקבלים... הם החליפו כתובת המייל,,, ומבקשים מאתנו ליצור איתם קשר כדי לקבל הכתובת החדשה של המייל... ולאיזה מספר מבקשים ממני להתקשר?? למספר הקטלני שלא מחובר ולא עובד !!!! הצרה צרורה שלי, שבחודש שעבר החזרתי התוכנה לכתובת שממנה נשלחה אלי באשלקון, שלחתי אותה בדואר רשום, ואחרי שבועייםף קיבלתי מכתב רשום חשבתי שהחליפו התוכנה,, ומה קיבלתי?? אותה תוכנה שאני שלחתי עם חותמת של בית הדואר של אשקלון, ומה רשם סיבת ההחזר? הכתובת איננה, עזבו !!! חשבתי שאני חי בסרט אימה עם החברה הקטלנית הזאת, שממש לא מכיר ולא יודע אם הם קיימים בכלל מישהו רכש אי פעם מחברת ישרא טק איזה תוכנה או איזה שירות? מישהו / י שמע עליהם בכלל נכון מחיר התוכנה הוא רק 100 שקל אבל כבר עלתה לי המון אשמח לשמוע חוות דעת ממי שסבל מהחברה הנל עמיר

DDN

New member
הגעתי לאתר שלהם

http://www.isratech.net/ אבל אני לא מכיר אותם.

את זה יש לי כבר

תודה מקרב לב על מענה יש לי האתר שלהם- אבל משם אין המשכיות, יש מספר טלפון שהוא לא מחובר ועונים לנו מבזק ואמורים שזה לא פעלזמנית ושלחתי פקסים ולא עונים אני רוצה לשמוע וות דעת ממי שרכש מהחברה הנל אי פעם תוכנה ו כל דבר

למעלה