שאלה כללית

מצב
הנושא נעול.

golanigali

New member
שאלה כללית

שאלה כללית
שאני מסתכלת דרך הביזפורטל אני רואה הכל בעיכוב של 20 דקות כך שאין לי שום דרך לצאת בשיא או לקנות בשפל. אשמח אם תספרי לי מה אתם עושים.

levv1

New member
הכי טוב

שאלה כללית
שאני מסתכלת דרך הביזפורטל אני רואה הכל בעיכוב של 20 דקות כך שאין לי שום דרך לצאת בשיא או לקנות בשפל. אשמח אם תספרי לי מה אתם עושים.
הכי טוב
או להתחבר לגלובס און ליין( חינם לחודש ) או לקנות מנוי בביזפורטל הרי עוד מעט יקחו לנו כסף על האוויר שאנו נושמים אז כדאי לנצל כי עכשיו זה חינם

דגנאצ1

New member
כבר לוקחים לנו כסף על

הכי טוב
או להתחבר לגלובס און ליין( חינם לחודש ) או לקנות מנוי בביזפורטל הרי עוד מעט יקחו לנו כסף על האוויר שאנו נושמים אז כדאי לנצל כי עכשיו זה חינם
כבר לוקחים לנו כסף על
האויר לנשימה. זה נקרא מס הכנסה...

דגנאצ1

New member
../images/Emo45.gif

לא מדויק
מס הכנסה הוא על האויר הנכנס=שאיפה, בקרוב מס על הנשיפה

cobibo

New member
תנסי דרך הבנק שלך

שאלה כללית
תנסי דרך הבנק שלך

Fertilizer

New member
2 אפשרויות

שאלה כללית
2 אפשרויות
1. אפשרות דרך האתר של הבנק שזה עדכני. 2. דרך חברת השקעות, כל חברת השקעות שנאי מכיר נונתנת מערכת מסחר שמראה מידע מהבורסה. (איפה שאני נמצא אין לי שום התחיבות)

Wizard123

New member
ענננננננננננק חחחחחחח

שאלה כללית
ענננננננננננק חחחחחחח
לצאת בשיא ולקנות בשפל? זה מה שאת רוצה? חחחחחחחחחח בובה גם אם אני מחבר את אליהו הנביא בקו ישיר לאחד העם אין לו שום דבר לקנות בשפל ולצאת בשיא.

Wizard123

New member
דבר = דרך

ענננננננננננק חחחחחחח
לצאת בשיא ולקנות בשפל? זה מה שאת רוצה? חחחחחחחחחח בובה גם אם אני מחבר את אליהו הנביא בקו ישיר לאחד העם אין לו שום דבר לקנות בשפל ולצאת בשיא.
דבר = דרך

golanigali

New member
לwizard

ענננננננננננק חחחחחחח
לwizard
תגיד כל משפט שאתה שומע בחיים אתה מפרש בצורה כל כך קונקרטית. כי יש דברים שנאמרים לצורך המחשה בלבד...

Wizard123

New member
לגולנצ'יקית

לwizard
תגיד כל משפט שאתה שומע בחיים אתה מפרש בצורה כל כך קונקרטית. כי יש דברים שנאמרים לצורך המחשה בלבד...
לגולנצ'יקית
גם אני כתבתי לצורך המחשה בלבד, הרי לכי תמצאי אל אליהו הנביא עכשיו..

Fertilizer

New member
המחשה

לגולנצ'יקית
גם אני כתבתי לצורך המחשה בלבד, הרי לכי תמצאי אל אליהו הנביא עכשיו..
המחשה
ויזארד אני התכוונתי שזה המצב האידאלי ברור שזה לא היה מעשי ככה , אבל בתכלס שהצלחתי לעשות היה לפי התוכנית שעבדה .

rikyc

New member
wizard מה יהיה עם המרירות הזו

המחשה
ויזארד אני התכוונתי שזה המצב האידאלי ברור שזה לא היה מעשי ככה , אבל בתכלס שהצלחתי לעשות היה לפי התוכנית שעבדה .
wizard מה יהיה עם המרירות הזו
תשתה תה מתוק ותנוח, לא טוב כל הארס הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה