שאלה חשובה....

שאלה חשובה....

אני אוהבת לנגן על
ו....לא מוצאת אקורדים של נירווה בשום מקום!!!!!!!!! אהההה.... אנשים אני מתחננת....יש למישהו אקורדים של: come as u r או מצידי כל שיר אחר שלהם.... בתודה מראש... מאי

Hole In The Sky

New member
כנסי לאתר של אריק

שנמצא בטאג ליינס.. יש שם מילים לשירים ואקורדים והכל.

Mekhasheife1.

New member
קודם כל ברוכה הבאה יקירתי!

זה לא פייר! גנבת לי חצי ניק! יופי ... עכשיו אני לא המכשפה היחידה פה ... אבל לא חשוב ... אממ ... אין לי כח לרשום לך ת´טלבטורה של זה ... אבל אם לא תמצאי באתר של אריק תרשמי עוד פעם הודעה בהמשך השירשור ואני ירשום לך ... זה מאוד קל לנגן את זה!

Mekhasheife1.

New member
אמממ ... אא ... יקירתי ...

הטלבטורה רשמתי אותה באיזשהי הודעה פה ... אז תחפשי אותה! היא נמצאת מתחת להודעה של חן (החדש ...) אז מקווה שתביני מזה איך לנגן את זה ... מקווה שעזרתי!

malolds

New member
../images/Emo92.gifאתר מצויין:

יקירתי... כמוני כמוך, גם אני אוהב לנגן על
והופתעתי שאף אחד פה לא מכיר אתר טוב אז לי יש אתר מעולה בשבילך http://www.guitaretab.com/n/nirvana/tabs.htm תהני! ותמשיכי לנגן! דרך אגב הטאבים של נירוונה הם מקום 4

חן ה

New member
היי גם אני מנגן על גיטרה!!!!!!

אבל דבר אחד לא מובן כולכם רושמים האתר של האריק אבל מה הכתובת של האתר של אריק.???????!!!!!!????

קואק קואק וברוכ הבא...../images/Emo13.gif

יש לי את 2 האתרימ הכי בסטימ ברשת... טאברובוט ו- MXטאבס אז קואק שמח היתמכרות מהנה אמ את רוצה יש גמ קבוצת תמיכה ו...יומ ירוק..:)

חן ה

New member
סבבה....

אחי תודה, תתן לי את הכתובת......., ומה זה אתרים של מוזיקה???

1.אחחותי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

2.זה אתרימ של טאבימ ואקורדימ... גמ לתופימ גמ לבאס וגמ לגיטרה... יש שמ אחלה טאבימ......... במיוחד לתופימ...אבל גמ של הגיטרה טובימ! www.mxtabs.net www.tabrobot.com

בטוחה?

אתמ מוכנימ לפעמ האחרוננה שאני כותבת את זה "כיייייינ"(כמו הילדימ הקטנימ) www.mxtabs.net www.tabrobot.com טאב רובוט (השני) זה אמ אתמ מחפשימ איזה טאבימ של להקה או שיר אז זה מביא לכמ מלא אתרימ שיש שמ את הטאבימ האלה..זה כזה מנוע חיפוש... קואק אז תבלו לכמ..:) וגמ בMX טאב יש ההההההככככככככל חוצ מטסטמנט... קואק..:0( ועכשיו בהביי אמיתי ממני רוני הסטלנית ל. ויכול להיות שאני יהיה במיפגש בסופפפפפ...:)))))

למעלה