שאלה חשובה לפני קנייה על ראוטר tplink1043nd

asi1998

New member
שאלה חשובה לפני קנייה על ראוטר tplink1043nd

אני כרגע בהוט עם 12 מגה חיבור l2tp+בזק. בעוד כחצי שנה נגמרת לי ההתחייבות בהוט וככל הנראה אני יעבור לבזק. רציתי לדעת אם אני עובר לבזק הראוטר עדיין יהיה טוב עם החיבורים שלהם? כי לפי מה שהבנתי תשתית בזק זה לא l2tp . מה צורות החיבור בתשתית בזק? תודה!!

dani666

New member
כן. זה נתב - הוא יכול להתחבר לכל תשתית ש....

.. בעולם. השאלה לגבי "צורת החבור" לא ברורה. פשוט במקום לחבר כבל מכניסת ה WAN למודם של הוט, אתה מחבר את הכבל למודם של בזק (אם לזה התכוונת). תצטרך גם לשנות את הגדרות החייגן בנתב - וזה מוסבר במדריך למשתמש.

asi1998

New member
את זה אני יודע.

הקטע הוא שאני יודע שיש נתבים מסויימים שלא תומכים טוב בחיבורים מסויימים, בגלל זה אני שואל אם הנתב הזה מומלץ לחיבור עם ppoe . בוא נגיד שעכשיו הייתי בתשתית בזק במקום הוט, זה עדיין היה הראוטר המומלץ מבחינתי? תודה!

asi1998

New member
מומלץ לעבור לבזק כתשתית?

אני שוקל לעבור אחרי תקופת ההתחייבות בהוט השאלה אם זה כדאי לי. היא יותר טובה משל הוט?

rafid1

Active member
מנהל
כללית האיכות דומה

ספציפית - HOT מאוד תלוי באיכות בתשתית המקומית שלך. ואם בעתיד תהיה תמיכה בחבילות סימטריות (UPLOAD גבוה), זה לא יהיה בבזק....

asi1998

New member
תודה רבה רק שאלה אחרונה..

יכולל להיות שאני יורד ל5 מגה בעקבות בלגן שהיה לי עם הוט על הטריפל לא משנה הסיפור. אם אני עובר ל5 מגה עדיין כדאי לי לקנות את ה1043nd ? או שאפשר להסתפק באחיו הקטן? תודה רבה על העזרה!

asi1998

New member
תודה רבה.

יש למישו התנסות עם החנות speed ברמת השלום 101 תל אביב? היא הכי קרובה אליי וזולה בזאפ.

cheif

Member
מנהל
אין לזה משמעות

כיוון שהאחריות היא דרך היבואן (בנדא) אני לא חושב שיש קריטיות בחנות ממנה אתה קונה.

למעלה