שאלה חשובה בקשר לגורתי

שאלה חשובה בקשר לגורתי

שלום לכולם, הייתי איתה אצל הוטרינר שקבע שהיא בת שלושה שבועות (על אף שאני חושבת שהיא בת שלושה שבועות וחצי- ארבע) הוטרינר אמר שאם היא אוכלת אוכל רטוב גורים - אז להתחיל להאכיל אותה רק בזה. מה שקרה זה שהתנפחה לה הבטן וכאבה נורא והיא היתה עם עצירות וכאבים .(ידענו שכואה לה כי היא לא התנהגה כרגיל). אז החלטנו שנאכיל אותה עם אוכל פורמולה + מידי פעם ממש מעט מהמוצק ולגמול אותה בהדרגה. חיפשתי אינפורמציה באינטרנט לגבי זה, ובאתרים שראיתי תמיד הומלץ לגמול מבקבוק על ידי שילוב אוכל. אין לה בעיה של לאכול את האוכל הרטוב מוצק - הבעיה היא עם היציאות שלה. חוצמזה הוטרינר אמר שהיא נראית בריאה. וצריכה לאכול הרבה כמה שהיא רוצה כי היא קטנטונת לגילה.... מאז שהתחלנו לשלב, היא סובלת נורא, משילשולים כל קקי שלה זה סיוט עבורה. והיא סובלת מאוד מכל נושא היציאות. היא לא עושה את צרכיה לבד. חתולה אניגמטית שכמותה. עכשיו רדומה לי על כרית חימום עטופה במגבת ליד המקלדת. נראה לי שנוח לה... היא מגרגרת:)

Noaal

New member
לא ברור לי באיזה אוכל מוצק אתם מאכילים אותה

רטוב? או כופתאות מורטבות? השלשולים הם ככל הנראה כתוצאה מהחלפת האוכל (זה נורמלי). האם היא קיבלה תילוע? במידה ולא, אני ממליצה לתלע.

למעלה