שאלה חשובה בבקשה תעזרו לי

Exc55

New member
שאלה חשובה בבקשה תעזרו לי ../images/Emo41.gif

שלום לכולם. שמי עידן ואני סובל כבר שבוע וחצי מבעיית עצירות קשה,וטחורים.... אז ככה: הכל התחיל ככל הנראה עוד מלפני 4 חודשים..שהתחלתי בדיאטה שלי... במשך 3 חודשים לערך,הייתי אוכל ארוחה-ארוחה וחצי ביום...והייתי שותה 2 כוסות מים בערך ליום. במשך 3 חודשים. יש לציין שרק לפני חודש עברתי בשלום את האבן בכליה עקב חוסר נוזלים... בכל מקרה,אני סובל מבעיית עצירות ממש קשה,שהריקון מתבצע במאמץ רב אך ורק אחרי נטילת 2 כדורים כימים. ניסיתי לאכול אוכל נוזלי(מרקים),ואכילת פרות וירקות מרובים\ולהפסיק עם הכדורים הכימיים ובמקום זה נטילת כדורים טבעיים (משהו ממיץ שזיפים),ואכילת שוקולד משלשל. לא עוזר... בנוסף לזה יצא וריד-טחורים. אני לא יודע מה לעשות,אני בן 17 בס"כותור לרופא יש רק ביום רביעי... אני מקווה שתעזרו לי,אני על סף ייאוש. תודה רבה עידן

הפתרון שתמיד עוזר לי

זה זרעים של פשתן: קונים אותם בחנויות טבע ובסופרים (זול מאוד), הם קטנטנים בצבע חום. משרים על הבוקר 2 כפיות בחצי כוס מים רותחים ואחרי חמש דקות צריך לשתות אותם עם המים (הם יגרמו למיים להיות קצת יותר סמיכים - אל תבהל, זה בסדר.). תקפיד לשתות אח"כ עוד כמה כוסות מיים בשעה-שעתיים שאחרי, ואני מקוה שזה יעזור ועוד באותו בוקר כבר תהיה בשירותים!

Exc55

New member
תודה רבה לך...

אני אנסה לאודיע מה קורה.... עידן

בובי

New member
ותתחיל לשתות הרבה מים 2 ליטר ביום

מבהיל לראות תופעות כאלה אצל נערים בני 17

למעלה