שאלה ותהיה

comet9

New member
שאלה ותהיה

במשך אולי 10 דקות אני כותב ומוחק את מה שיש לי, אבל אני אשאל ואתהה בצורה הכי ישירה. התהיה שלי היא כזו: האם מישהו מכם התאהב פעם עד כדי טמטום? אני מתכוון, האם עשיתם מעשה כה טפשי שגרם לכם להגיד לעצמכם כמה אתם מטומטמים? ובכן, אני עשיתי פעם התאהבתי במישהי נורא חזק, עד שהעזתי לקעקע את הדמות שלה עליי. ולא פורטרט, אני מטומטם, לא עד כדי כך למעשה, החלטתי ביום שישי האחרון שאני הולך לעשות קאבר על הקעקוע הזה. אני הולך לכסות אותו במשהו אחר. ולא בכדי שלא אזכר באותה בחורה, אלא בכדי שלא אזכר בכמה מטומטם הייתי. ואחרי התהיה וההשפכות, הייתם/ן פעם באותו מקום? מכירים/רות את ההרגשה? מה עשיתם/ן אם בכלל בשביל מישהו/מישהי? כמה רחוק הגעתם/ן?

Cobe Anan

New member
ממש טימטום לא היה..

אבל לדקלה עשיתי לא מעט פאדיחות בפורום "על כוס קפה" בתקופה שניסיתי להסביר לה שהיא מאוהבת בי, ופשוט עדיין לא יודעת את זה... קטעים, לא ידעתי כמה אנשים קוראים את השירשורים האלה לעומק

זכוכיות

New member
אני חושבת שבכל פעם שאני מאוהבת

האהבה שלי הופכת לטמטום טהור באיזשהו שלב. עשיתי כל כך הרבה דברים שאני מתביישת לספר כאן מרוב טמטומם

כל עוד לא התחנתנת....

את עדיין משוחררת לצחוק על עצמך בנושא. רוב הצבור קושר את גורלו בעקבות התאהבויות, ואז זה פחות מצחיק.

זכוכיות

New member
פעם כמעט התחתנתי,

(וזה לא כמעט השתעשענו עם הרעיון, זה כמעט הכל כבר היה מוכן לפי הסטנדרט, ביטלנו שבועיים לפני), וזה אכן היה מעשה טמטום עקב התאהבות.... ניסיתי לגרום לבחור לקנא ולרוץ לזרועותי, ובטעות התגלגלתי קצת יותר מדי רחוק... (זה הצליח חלקית. הוא כעס, הוא קינא, ואז הוא החליט לנתק איתי את הקשר.)

מעשה טימטום לא עשיתי

אבל קורה שמתאהבים וחושבים שזהו. שזה הבן אדם שילווה אותך עד סוף חייך ובמציאות הכול פתאום משתבש.

Zoharrr

New member
סקרנית: איזה קעקוע זה?

לא יודעת אם זה היה מקום של טימטום,זה היה מקום של אובססיה.

comet9

New member
לא קשה לנחש איזה...

ובכל זאת. אני מבדיל בין טמטום לאובססיה.

comet9

New member
להגיד את הקלישאה המוכרת?

אין לא יכולה. יש לא רוצה.

comet9

New member
חס וחלילה. שלא יבינו לא נכון

אני לא שופט או משהו כזה. רק שאם באמת רוצים, אפשר להתאהב.. ואני אחד שמתאהב בקלות. אבל לפעמים מה שבא בקלות הולך בקלות

למעלה