שאלה והצעה

מצב
הנושא נעול.

danielhope

New member
שאלה והצעה

שאלה והצעה
שאלה - למה לא מפעילים (ובונים) את תחנת זכרון יעקב? הצעה - בניית תחנת רכבת מול אזור (מול חיריה) שיעצרו בה רק הרכבות הפרבריות או חלק מהן והיא תשרת את תושבי אזור ויותר חשוב את אזור התעשיה של חולון.

omer landau

New member
תיהיה באיזור רכבת קלה לא?

שאלה והצעה
שאלה - למה לא מפעילים (ובונים) את תחנת זכרון יעקב? הצעה - בניית תחנת רכבת מול אזור (מול חיריה) שיעצרו בה רק הרכבות הפרבריות או חלק מהן והיא תשרת את תושבי אזור ויותר חשוב את אזור התעשיה של חולון.
ולגבי תחנת זכרון אני לא יודע אבל נראה לי שיש תוכניות לשפץ אותה או לפתוח תחנה חדשה באיזור

danielhope

New member
הרי בכל מקרה רכבת ישראל

ולגבי תחנת זכרון אני לא יודע אבל נראה לי שיש תוכניות לשפץ אותה או לפתוח תחנה חדשה באיזור
הרי בכל מקרה רכבת ישראל
מתכננת רכבת ברעננה, חולון ובת ים ובכלל.... אז הרכבת הקלה לא צריכה להפריע...

orib44

New member
תחנת זכרון יעקב.

שאלה והצעה
תחנת זכרון יעקב.
תחנת הרכבת של זכרון יעקב מרוחקת מאוד מהיישוב עצמו. היישוב הוא, להזכירך, על הר. לעניות דעתי, לתושבי זכרון יעקב יותר נוחה התחנה של בינימינה. בעבר, כשאפרים סנה היה שר התחבורה היו דיבורים על העתקת התחנה של זכרון לקרבת צומת פרדיס. אני לא יודע איפה היום עומדת התכנית הזאת. ודרך אגב, בסופי שבוע חונים בתחנה הזו קרונות משא ללא קטר.

לא לכל תושבי זכרון

תחנת זכרון יעקב.
תחנת הרכבת של זכרון יעקב מרוחקת מאוד מהיישוב עצמו. היישוב הוא, להזכירך, על הר. לעניות דעתי, לתושבי זכרון יעקב יותר נוחה התחנה של בינימינה. בעבר, כשאפרים סנה היה שר התחבורה היו דיבורים על העתקת התחנה של זכרון לקרבת צומת פרדיס. אני לא יודע איפה היום עומדת התכנית הזאת. ודרך אגב, בסופי שבוע חונים בתחנה הזו קרונות משא ללא קטר.
לא לכל תושבי זכרון
לתושבי השכונות הצפוניות והמערביות של זכרון יותר קל להגיע ברכבם הפרטי, אלא מה, לתחנת זכרון יעקב עצמה, הנמצא כחצי ק"מ מערבית לצומת של זכרון יעקב עם כביש 4. בכל מקרה לתחנת בנימינה היה עליהם לסוע במכונית שכן זה רחוק, כ-4 או 5 ק"מ ממרכז זכרון ועד בנימינה והתחבורה הציבורית בזכרון היא על הפנים. שנית, תנסה למצוא חניה בבנימינה ביום חול אחרי השעה 8:30 בבוקר. עדיין יש המון אנשים שמתחילים לעבוד באזורי ההיי-טק של הרצליה ושל מתחם הבורסה בר"ג אחרי 9 בבוקר ולמקומות הללו קלאסי להגיע ברכבת שכן הם נמצאים בקרבת מקום. (בהרצליה זה, בדוק, 12 עד 18 דקות הליכה מהתחנה ועד לאזור התעשייה. ההבדל בדקות הוא תלוי לאן אתה צריך להגיע בתוך אזור התעשיה). בר"ג זה הרבה פחות. משהו כמו 5 דקות הליכה מרציפי תחנת ת"א מרכז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה