שאלה\התייעצות..

שאלה\התייעצות..

אוקיי, אני בעלת 8 חתולים וכלב ריצ'בק גזעי. כל החתולים שלי, הם מאומצים על ידיי מהרחוב, או אנשים שרצו לזרוק אותם וכאלה. ויצא שאף פעם לא "בחרתי" חתול כרצוני. עכשיו אני מעוניינן לקנות חתול שאני אבחר, בצבע שאני רוצה, בגזע שאני אבחר. אני יודעת שזה קצת כמו "שוק הבשר" ואני בדרך כלל נגב זה, אבל אני חושבת שכמאמצת ל8 חתולים שאת חלקם הצלתי ממוות בהיותם גורים, אני יכולה "להרשות" לעצמי להיות קצת סנובית בנוגע לחתול החדש שאקנה. חשבתי על גזע המיין קון, למי שמכיר. חתול יפייפה...אבל מצד שני, זה לא בידיוק הסגנון שרציתי <הכסף לא בידיוק מהווה בעיה, אגב>. יש תמונה של גורי חתולים ששלחו לי, והם למכירה. הם יפייפים, בידיוק מה שנאי מחפשת. אבל עדיין אני לא בטוחה, ואני חושבת שכבר אי אפשר לקנות אותם <שפשוט כבר קנו את כולם>. הקריטריונים שלי זה: שיהיה גור, כמה שיותר קטן, זכר. והצבעים המועדפים זה אפור\ כחול. האורך של הפרווה לא כלכך משנה, רצוי שתיהיה לו פרווה בינונית. למישהו יש המלצות? *מצורפת תמונה של הגורים שהמליצו לי עליהם*

דסק

New member
הזכות ניתנת../images/Emo41.gif

למה המיי-קון לא מצא חן בעיניך?? הכחולים/אפורים יש מהגזע הבריטי והבירמנים.

המיין קון,

מאוד מצא חן בעייני, מצד אחד. אך אני אוהבת חתולים יותר אציליים, והמיין קון ניראה לי מצועצע מעט. לא יודעת להסביר.., ואני גם מעדיפה את הצבע אפור\כחול שתמיד חלמתי על חתול בצבע כזה, ואף פעם לא התאפשר.

דסק

New member
את מתכוונת למשהו בדומה לזה

זה שוגי שלי או בכינויו שוגי בוגי מגזע פחתול מלהקתה של פאני. לא לאימוץ. לגבי מיין-קונים את טועה הם יותר כלבים מאשר צעצועים.

ואווו../images/Emo99.gif

איזה חתול מדהים יש לך...הצבע שלו פשוט משגע...

GeJuFan

New member
אוו אוו אני מכירה חתולה אפורה כחולה

שמחפשת בית, לרגע זה לא ידוע אם יש או אין בעלים אבל היא בת שבעה חודשים בערך, וכרגע נמצאת ברחוב. חברה שלי ראתה אותה ואומרת שהיא אפורה כחולה אם שיער חצי ארוך. פני אליי למסרים אם את מעוניינת ואני אנסה להשיג תמונה(אם יהיה אפשרי) בהקדם האפשרי.

GeJuFan

New member
ויש לי עוד חתיך שמחפש בית

זכר בן חמישה חודשים אם אין אחת, צבעי אפור לבן. מקסים אמיתי.

f e l i n e

New member
את מעוניינת בגורים או שתסכימי גם

לחתול בוגר? אני מכירה חתול בעל פרווה זהה ומראה דומה- בן שנה למסירה. הוא לא גזעי אבל נראה כגזעי חוץ ממבנה ראש פחות מעוגל משל הגזעיים.

האמת שזה ממש לא משנה אם הוא

גזעי או לא. העיקר שיהיה זכר ובצבע שאני רוצה... ואני לא כלכך רוצה חתול בוגר, אלא גור.

דסק

New member
אם לא חשוב לך שיהיה גזעי ואת

מאזור המרכז אנחנו יכולות לקבוע ולנסוע לפאני מבת-ים המאכילה 500 חתולים (יש לה הרבה, הרבה גורים מקסימים). ללהקתה מצטרפים גם חתולים חצי גזעיים מכל הצבעים ומינים. אתמול במסגרת לכידה=סירוס=החזרה, נלקחה לעיקור חתולה חצי פרסית אפורה. שתי חברות שלי אמצו באמצעותה וגם אני אימצתי ממנה 2 חתולים. בהצלחה!

למעלה