שאלה...הנסיכה והעדשה....

shelycat

New member
שאלה...הנסיכה והעדשה....

טוב רק עדשה. בשעה טובה עשיתי עדשות פעם ראשונה ביום חמישי ואמנם זה לא פשוט כל כך לשים אותן אבל זה פחות מסובך ממה שחשבתי. והשאלה היא: אני הולכת איתן כל יום קצת כלומר בהתחלה שעה אח"כ שעתיים והיום אפילו קצת יותר (עוד לא הורדתי אותן היום). אני שמה לב שכנראה בגלל שהעין לא רגילה אליהן אחרי כמה זמן העין מתחילה להיות אדומה בגלל המחסור בחמצן. אז השאלה שלי היא כמה לוקח בערךזמן עד שהעין מתרגלת לעדשות וכמה זמן לוקח עד שמפסיקים להרגיש שהן שם?

הילית*

New member
כבר הספקתי לשכוח....

לא ציינת אם יש לך קשות או רכות כי יש הבדל משמעותי בינהם אני התחלתי עם עדשות לפני כעשר שנים ואכן התחלתי איתן לאט לאט ובזהירות. לדעתי לקח לי איזה שבועיים עד שהתרגלתי והיה נהדר למשך 5 שנים. לאחר 5 שנים הובהר לי שאני חייבת לעבור לקשות ואז לא הצלחתי להתרגל. העיניים כל הזמן היו אדומות. הרמתי ידיים. לפני החתונה רופאת עיניים מקסימה שאליה ניגשתי אמרה לי שאני יכולה להשתמש בעדשות חד פעמיות רכות לחודשיים בעין אחת. מאז כל ארוע או מצבים בהם אני רוצה להיראות בלי עוד זכוכיות על הפנים אני שמה אותה. התרגלתי אליה ממש מיידית בהצלחה

הילית*

New member
אז מבטיחה לך שתתרגלי מהר מאוד

וזאת משום שעדשות אלו מאוד נעימות על העיניים... יחסית לאחרות מה שחשוב להקפיד על מנת לזכות בהרגשה נעימה ביניים הוא נקיון של העדשות ועדיף עם 2 תמיסות ולא טו אין וואן ושוב בהצלחה

shelycat

New member
יש לי שתי תמיסות...

אופטי-פרי של אלקון(ירוק) האחת סליין והשניה ממיס שומנים הכוונה לאלה?

למעלה