שאלה היפותטית

שאלה היפותטית

למה חלאות כלשהם פורצים לי לאוטו שוב ושוב ושוב??!!!!
זאת הפעם השלישית בחצי השנה האחרונה, בלילה בחניית הבניין שלנו. למההההההההההההההההההה? בפעמיים הראשונות שברו את המנעול, חיפשו ומצאו ולא מצאו דבר מלבד הבלגן הרגיל (המבין יבין, היות וכולם פה הורים לילדים
- בגדים, יצירות קרועות, עטיפות ופירורים), אבל אני צריכה לתקן את המנעול וגם באחד הפעמים הם השאירו את הדלת לא סגורה והמנורה דלקה לה כל הלילה וגמרה את המצבר
הפעם פרצו דרך תא המטען (עכשיו אני לא יכולה לפתוח אותו כמובן) וגנבו את הרמקולים האחוריים. פשוט תלשו אותם מהלוח שהם היו מחוברים עליו מאוחרה והשאירו שני חורי ענק פעורים. את המוסיקה עדיין שומעים כי הרמקולים הקדמיים מוסווים והמערכת אני לא שוכחת להוריד לקחת בכל פעם שאני עוזבת את הרכב. אבל לעזאזל, זה כל כך מתסכל. אחרי הפעם השניה לא טרחתי לתקן את המנעול בדלת הקדמית כי פשוט אין טעם
ואולי בגלל זה הם פרצו הפעם דרך המטען. אוף! הפעם הלכתי למשטרה, להגיש תלונה. כמובן סתם, אבל היה לי חשק עז "לעשות משהו" ולמעשה יותר מעשי חסרו לי שני גורמים - המנייקים מולי ואלה ביד! אגב, בעלי אחרי זה שאל למה לא לקחו טביעות אצבע מהאוטו, למישהו יש מושג אם שווה לי להתקש למשטרה לנסות להתעקש על זה? אוף, גררררררררררררר

brum

New member
השיטה של הגנבים

בדר"כ כשהם גונבים, הם מחפשים משהו שאפשר למכור מהר כמו מערכת, הם לפעמים בכוונה גונבים משהו חסר ערך כמו איזה רדיו מלני 20 שנה בידיעה שב- 90 % מהמקרים בעל הרכב יקנה חדש וזה יהיה שווה לגנוב - ככה גם עושים גנבים שפורצים הביתה וגונבים "רק" טלויזיה או מחשב ישן. יש כל כך הרבה פירצות לרכב שהמשטרה יודעת מראש שהסיכוי שהם ימצאו מי עשה את זה קלוש ולכן הבלשים לא ממש מתאמצים, מי שצריך להתאמץ זה בעל הרכוש ואם יש לך אפשרות לשכור או להשאיל מצלמה סמויה זה יעזור (גם זה בתנאי שתהיה תמונה טובה והם לא מקפידים על כיסוי הפנים). בנתיים אל תקני שום דבר חדש לאוטו עד שתמצאי דרך להפסיק את הגנבות. יתכן גם שמישהו עוקב אחריכם ספציפית וסומך על ה"מזל" שיום אחד תשכחו באוטו משהו בעל ערך.

הם עדיין לא למדו???../images/Emo6.gif

פעמיים פרצו "סתם" לגמרי, ובפעם השלישית האוטו מלא בסימנים של חיפוש יסודי (לבסוף תלשו את הרמקולים
). ברור שאני לא קונה חדש, המערכת נשמעת אחלה גם עם הקדמיים בלבד
(ואותה אני מעולם לא משאירה באוטו - זה סוג כזה שניתן להריד). פשוט מעצבן כל כך לתקן את המנעולים, וגם הפחד ששוב לא יסגרו טוב את הדלת ויגמרו לי את המצבר
מצלמה - לא נראה לי, אבל נתת לי רעיון, אולי לתלות על תקרת החניה משהו שירא כמו מצלמה, אולי זה ירתיע?

ELLA33

New member
מאז שפרצו לי לרכב

וגנבו מערכת מאוד יקרה, אני מסתפקת ברדיו קסטות מאוד פשוט. שנתיים שלא נגעו לי באוטו ואני גרה באיזור לא קל מבחינת אוכלוסייה, ועיר שנחשבת לעיר פשע. פשוט - לא שווה להם המאמץ. ואגב, גם אז המשטרה חוץ מלגזול לי המון זמן לא עשתה כלום.

אבל המערכת לא הייתה שם../images/Emo10.gif

היא תמיד אצלי בתיק, רק הרמקולים האחוריים בלטו מאחורה - יש משהו לעשות ברמקולים אחוריים לבד? וזאת הפעם השלישית שהם מחפשים טוב טוב ולא מצאים שום דברי ערך! למה לא מתייאשים כבר??? (האוטו בן 16 שנה ולא נראה מטופח לא מבחוץ ולא מבפנים
) בחיי אלה, טייפ קלטות, יש עדיין חיה כזאת?

brum

New member
כן להכל

א. רוב עם ישראל מוריד את הפנל של המערכת ושם בתא כפפות כאילו אף אחד לא יודע (המהדרין מתחת לכסא) אז למרות שהם ראו שאין פנל הם בטח חיפשו אולי שמת את זה במקום אחר ברכב. ב. אפשר לעשות כסף מכל סוגי הרמקולים - מוכרים את זה למחסן חלפים. ג. כן עדיין יש עדיין טייפ קלטות ואפילו רק רדיו - לאלה שלא מסוגלים לנסוע בשקט. ד. אולי תשימי מדבקה של חברת אזעקה ידועה ? (לא בקיאה בזה) שיחשבו ששידרגת את האוטו כך שזה יהיה מסוכן לגנוב ממנו משהו אבל בעצם מצד שני עלולים לגנוב לך את האזעקה

למעלה