שאלה בקשר לתכנים לסלולארי

גיל 365

New member
שאלה בקשר לתכנים לסלולארי

איך אני יכול להוריד תכנים מאתרי וואפ למחשב כדי לישמור אותם לשעת הצורך ? כי לפעמים אני מוצא דברים ואח"כ כשאני רוצה אותם אני לא זוכר איפה זה היה . תודה רבה .

גיל 365

New member
הקפצה.....

מהעמוד השלישי... הופ.... לעמוד הראשון. בבקשה זה חשוב לי .

cat1000

New member
אולי עם תוכנה שאפשר לראות אתרי WAP

יש תוכנה שקוראים לה winwap משהו כזה

התן18

New member
../images/Emo35.gif

קיימת תוכנה מסויימת לעזור לך לראות תכני ואפ(אני לא זוכר את שמה) אני אתן לך בכל זאת אתר מצויין להורדת תוכן לסלולארי http://www.web-graph.net/cellphone/ תהנה

גיל 365

New member
לא ביקשתי תכנים

תודה שניסתם לעזור , אבל ביקשתי לדעת איך מורידים תכנים מה- WAP למחשב . אני מתכוון לתכנים שיוצא לי ליראות באתרים שונים מידי פעם ואני רוצה לישמור אותם במחשב כדי להוריד אותם לטלפון פעם אחרת (כי אין בטלפון מקום ליותר מידי תכנים) .

התן18

New member
אני חושב שזה לא אפשרי

תכנים שמוטמעים בואפ אינם ניתנים להורדה במחשב PC בעל HTML

אפשר בעזרת WINWAP

כנס לאתר שאתה רוצה תלחץ על הקובץ הוא יגיד לך שאי אפשר להפעיל אותו וירשום לך את הלינק לקובץ בשורת הכתובת קח את הלינק תוריד את הקובץ ושמור אותו!

cat1000

New member
הזכרתי את התוכנה הזאת

אבל איך עם הלינק אפשר להוריד למחשב? תודה

מה הבעיה????

כשיש לך את הלינק אתה יכול להוריד את הקובץ כמו שאתה מוריד כל קובץ באינטרנט!! אתה יכול לכתוב אותו רגיל באינטרנט אקספלורר ולהוריד איתו, או לכתוב האיזה תוכנת הורדה כמו פלאש גט.

גיל 365

New member
נצל"ש

למה במשחק הטניס (TennisS40) כשאני מנצח הוא כותב לי ´שגיאת יישום´ ? אין אפשרות לעבור שלב ?

גיל 365

New member
ברונו , פעם אמרת שיש לך מסנג´ר

בסלולארי נכון ? זה עובד לך ? למה אני לא מצליח להשתמש בזה ? מאיפה הורדת את התוכנה ? ואיך משתמשים בה ? תודה .

גיל 365

New member
עוד נצל"ש

אני לא מצליח להפעיל את המסנג´ר בנוקיה 6100 שלי . ניסתי גירסא 1.1.3 וכשאני מתחבר הוא כותב לי ´שגיאת יישום´ וניסתי גירסא 1.1.1 (או משהו כזה) ואחרי שהוא מנסה להיתחבר הרבה זמן הוא כותב לי לנסות מאוחר יותר . מישהו יודע מה אפשר לעשות ? תודה

למעלה