שאלה בקשר לתאומים... לתמונה...

שאלה בקשר לתאומים... לתמונה...

יש תמונה שמרואים בה בן אדם שמצטלם על גג הבניין הראשון שנפגע, ורואים את המטוס ממש מאחוריו.. 2 שניות לפני ההתנגשות.. מכירים את התמונה..? (אין לי את זה פה בשביל לצרף, אני לא בבית).. לדעתך זה אמיתי?. כי זה נראה כל כך אמיתי..

עוגייה

New member
יש את התמונה הזו בפורום עיצוב גרפי

ותעשה לי טובה.... זה ממש לא נראה אמיתי!!!! חוץ מהעובדה שרואים שזה לא אמיתי, מה גם שאי אפשר להצטלם על הקומות של התאומים וזה לא יכול להיות הגג כי זה ממש נמוך(וגם המטוס), איך בדיוק הם הגיעו לתמונה הזו?! האיש מת... ואפילו אם הוא לא מת, המצלמה שלו בתוך התרסקה. תפסיקו להאמין לשטויות(כמו הדמות בעשן)

שגיעוט קטיב.......

אבל בלי קשר... היית פעם במגדל התאומים?... (עזוב.. אל תענה..)

עוגייה

New member
תשובה../images/Emo70.gif

א. אני בת. ואני מאוד מקווה שזאת פעם אחרונה שאני אומרת את זה. ב. צודק, טעות שלי. זה אינסטינקט.... ג.לא לא הייתי.

תודה ../images/Emo13.gif..

ודרך אגב.. יש לך כינוי של בת.. אבל פשוט את כותבת בסגנון של בנים.. ריק מתוכן כזה.. (מה לעשות יש לנו את החסרונות שלנו...) :).. אבל רק דבר אחד. אחרון... נכון שעדיין אין לך 15 .. או 16.. נכון?.. שלום שלום... לילה לבן

עוגייה

New member
הייתה כאן איזה רמיזה...

לזה שאני מטומטמת?! המממ.... תודה, בכל אופן
סבבה להיות בן, אין את כל הבאסה של המחזור וכו´. ואפשר גם לדפוק ולזרוק ולא צריך להידפק ולהיזרק. וואי כמה יתרונות... לא חשוב גלשתי... וכן, אני עוד חודש וחצי 15. בעיות?

נחמד.. נחמד...

נחמד איך לפי סגנון כתיבה אפשר לזהות את הגיל..
... ובקשר ל"לדפוק ולזרוק".. בנות עושות את זה יותר מבנים.... כשתגדלי תראי את זה... ד"ש ילדונת...

../images/Emo88.gif מספיק ודי

עוגייה ולילה לבן - שניכם מוזמנים לכאן תמיד ולא מצאתי בעיה עם הסגנון של מי מכם *אבל*
ההתנצחויות האלה מטופשות ולא במקום. בהודעה הבאה אני מוחקת את כל השרשור - אתם רוצים - תעבירו את זה לאי מייל או לפורמט אישי אחר. קישה

שלום לדודה קיש ולעוגיה.....

נתחיל עם הדודה... לא אני ולא עוגיה (אני מרשה לעצמי לדבר בשמה)
.. ניסינולעשות פה משהו שדומה איכשהו להתנצחות על נושא מסוים.. היה נחמד אם היית מביעה דעה.. במקום להתנפל... (נכון עוגיה?..
).. ו.. אם כבר.. התחלת עם "חיוך".. את יכולה למחוק את השירשור הזה... להרבה פסיכולוגים היה מה להגיד על פעולה כזאת..
.. חיים טובים.. }{

ש_ל_ג_י_ה

New member
תודה.

אבל התודה האמיתית מגיעה לפורום עיצוב גרפי, משם העתקתי את התמונה. אגב, יש שם יופי של דברים מצחיקים. הנה עוד אחד....

Moran84

New member
למה אני לא מוצאת את הפורום הזה ?

ברשימה של כל הפורמים?

למעלה