שאלה בקשר לקבא

nitsanush

New member
שאלה בקשר לקבא

תגידו אמרו לי שההבדל בין קבא 54,55,56 לבנות הוא רק לפי המבחן בעברית באימות נתונים. זה נכון? ומה ההבדל בין התפקידים שמוצאים? יש תפקידים שמציאים רק לקבא 55,56 או רק לקבא 56?? תענו לי זה מאד חשוב!

כוכבית8

New member
תשובה

אין לי מושג בקשר להבדל - את זה תוכל לומר לך בבטחון רק מישהי שהיא מאבחנת פסיכוטכנית... אבל בנוגע לשאלה השניה: הקב"א המכסימלית, שדורשים בתפקיד כלשהו הוא 54. כלומר אין תפקיד שדרישות המינימום שלו זה קב"א 55/56.

כוכבית8

New member
למה יש 100 במבחן ?

כשאפשר להתפק גם בפחות? או פרופיל 97 (כאשר הפרופיל המינימלי לקבלה ליחידות התנדבותיות הוא82)? זה המכסימום... אבל אף אחד לא מבקש ממך להגיע אליו...

nitsanush

New member
תשובה

זה לא נכון כי כשיש לך 100 יש לך יתרון מסוים על מי שיש לו 90 ובשביל להיות טייס למשל צריך פרופיל 97 אז כנראה שיש איזשהי סיבה...

כוכבית8

New member
נכון!

אז אני מניחה שאם תהיה תחרות בין מישהו עם קב"א 54 למישהו עם קב"א 56 על אותו התפקיד אז יקחו את ה-56 (במידה והיכולות שלהם באמת שוות). אבל את שאלת בנוגע לדרישות לתפקידים, ואני עניתי, שאין תפקיד שהקב"א המינימלי שנדרש לו הוא 56.

א ו ר ט ל

New member
תשובה לך

לי יש קב"א 55 אבל זה לא ממש משנה כי חתמתי ויתור על פקחית טיסה ועכשיו רוצים לגייס אותי לכלל צהל"י

טלי 19

New member
../images/Emo132.gif

למה חתמת ויתור? זה תפקיד טוב. מתי את מתגיסת? גם אני חתמתי ויתור על קצונה ייעודית ואני גם מתגייסת בכלל צה"לי באפריל

למעלה