שאלה בקשר לעיניים

blake708

New member
שאלה בקשר לעיניים

שלום לכולם
ניסיתי לשאול את זה בפורומים הקשורים לעיניים, אבל הם נראים די שוממים, אז סלחו לי אם אפנה את השאלה גם לכם, מאחר ואחרי הכל, יש קשר בין עיניים לסוכרת: אני בן 18, סוכרתי (נעורים) כבר 7 שנים, עם סכרת לא מאוזנת כבר שנים (רק לאחרונה הדבר התאזן, פחות או יותר). הבעיה שלי כוללת נקודות לבנות בשתי העיניים, בצורה של השלג שנראה בטלויזיה ללא שידורים (כמו זה). זה בולט במיוחד לאחר שאני קם משינה וכשאני נמצא במקום חשוך. הייתי בבדיקת עיניים לפני 3 חודשים, שם נאמר שהכל תקין, רק שיש צורך במשקפיים. מישהו נתקל בדבר הזה? שמע? מכיר? בדקתי תסמינים של גלאוקומה ורטינופתיה סוכרתית, ואין בדיוק את מה שאני חווה. אודה מאוד לכל אדם שיקרא, ואם ירצה גם יעזור בדרך. תודה

חייב ללכת לרופא עיניים נוסף,עיניים זה לא משחק

האם הרופא בדק לך את קרקעית העין אחרי הרחבת אישונים? אתה חייב רופא נוסף!

שיגש דחוף לרופא שיביט בעין

חבל על הזמן בשאלות , כי הראיה משהו שמתרחש מהר טפלו בעינים ונתנו ביקורת ל3 חודשים , הראיה משהו השתנה ואני חיכיתי ועכשיו יש נזק בעין הימנית ששוקלים לעשות ניתוח כדי לנסות להציל את הראיה בעין

זה נשמע כמו פגיעה ברשתית

ככה זה התחיל אצלי הבלגן בגלל השטף דם ברשתית זה יכול ללהתרחש בגלל עליה פיתאומים בסוכר וכלי דם שנפגע ואז הדם נמצא על הרשתית עד שהוא נספג , לוקח זמן לדם להספג ואז שדה הראיה נפגע דחוף קבע תור לרופא עיניים אז אם יש בעיה הוא יפנה אותך למרפאת רשתית ומכינה אותך מראש אין תורים ומחכים המון לתור

blake708

New member
העליה הפתאומית יכולה להיות דבר חד פעמי?

כי הגעתי לרמות של לרמות של 400+ ואף 500+ עשרות פעמים בחיי. בנוסף, כלי דם שלא נראו בעבר נראים מוגדלים כיום (עין אדומה ללא סיבה לסירוגין).

תגשי דחוף לרופא העיניים

זה יכול להיות שאטף דם מקומי או דלקת בלחמ ית של העין ואז הסוכר יעלה מהר מאד !!!! רמות סוכר עולה מהר אם יש דלקת בגוף , אם את/ה יודעת שלא הגזמת באוכל ואכלת רגיל אז צריך לבדוק, האם שתית מספיק, או האם יש התפתחות של דלקת בגוך חיידקת או וירוס האם החום של הגוף עלה ביותר ממעלה אחת

blake708

New member
תודה לכולם

מאחר ואת הכללים הנוקשים של כללית אי אפשר לנצח (הצמדת אותו רופא ל3 חודשים, כשרק ב19 לחודש יגמרו ה3 חודשים הללו), וויכוחים אינסופיים עם המרכזנית והאחות לא הועילו, ביקרתי היום אצל אותה רופאה, שאמרה לי שוב שהכל תקין בעין, וייחסה את הבעיות לאנמיה החריפה שלי. להגיד שאני רגוע יהיה שקר, ולכן זימנתי תור למנהל המחלקה להמשך החודש לקבלת חוות דעת נוספת, למרות שהתור הוא לעוד שבועיים.. יש לציין שהבעיה החלה מיד לאחר הבדיקה הקודמת, כך שאי אפשר להאשים את הרופאה בחוסר מקצועיות, אבל אני עדיין חושש מאוד.

אם תגיד שאתה סוכרתי

ויש לך בעיה בעין אתה תראה באיזה מהירות מתפנה תור אצל מנהל המחלקה ידוע שחולי סכרת אסור להזניח את העיניים ,אבל זה ישירות לרופא טלפונית הוא כבר ימצא עבורך זמן קרוב יותר מאשר תוכנן , צריך להגיד מילים מסויימות הן פותחות דלתות נעולות מהר מאד , ואתה מעבר מידע חיוני שמשנה את סדרי העדיפות שלו

למעלה