שאלה בקשר למסר שקבלתי ביום ראשון שעבר

שאלה בקשר למסר שקבלתי ביום ראשון שעבר

המסר היה: מה שאני מקבלת זה להתחיל לשים לב לפרטים הקטנים, שם תמצאי את כל התשובות אני מקבלת שהפוקוס שלך הוא בפרטים הגדולים ובגלל זה את מפספסת הרבה בדרך. שני מיקוד לפרטים הקטנים וככה תוכלי לקדם את עצמך בחיים. לא ברור לי איך לעשות זאת.... מאז שרשמת לי את הדברים אני לא מפסיקה לחשוב על זה... הרי אני רוצה לקדם את עצמי בחיים אך לא מבינה ויודעת איך לעשות זאת... האם אוכל לקבל דוגמא שאבין למה הכוונה... ושוב חיבוק תודה לאישה היקרה...

רותי 11

New member
ממה מיה 10 יקרה

מה שאני מקבלת זה שאת מצפה כאילו לדברים גדולים את ממוקדת בדברים גדולים ואת מפספסת את הדרך ואת כמובן הדרך להגיע לאותם דברים גדולים. בעצם במילים אחרות שחררי ציפיות ותני לחיים להוביל אותך שימי לב לסימנים שנשלחים אלייך אין צירופי מקרים כמו שאת יודעת, אבל את מפספסת אותם, את כאילו "רואה" רק את אותם צירופי מקרים בולטים גדולים ואת אותם "קטנים" את לא מייחסת להם ממש חשיבות, שימי לב אליהם הם יותר חשובים

רותי מקסימה

עדיין לא כל כך ברור לי איך לעשות זאת אל אני אנסה לזרום עם הדבר ואתן לחיים להוביל אותי...
ו-

ממה מיה יקרה-

מניסיון שלי - נסי להישען לאחור ונסי לא לחכות לדבר. קראי חומר - כך ככל שתקראי כך תדעי יותר, תתחברי לחומר מסויים וזה כבר יוביל אותך הלאה. הצורך התמידי שלך בחיפוש (כפי שהיה אצלי, ולפעמים עדין צץ לו, אני מודה
), מעוור אותך מלראות ומלקבל את המידע לו את זקוקה באמת. כשתניחי לדברים, פה ושם יצוצו דברים שיראו קטנים בעינייך. שימי לב: כל דבר שנראה קטן בעינייך, רשמי אותו לפנייך. הוא חלק בפאזל הגדול, שאיתו ועם חלקים רבים נוספים תצליחי בסופו של דבר להרכיב את התמונה. צריך סבלנות לתהליכים... לי לא היתה, ולכן היה לי קשה יותר מפני שסבלתי מתסכולים רבים. אני מקווה שזה בסדר שאני כך מתפרצת...
ואני עוד יותר מקווה שהניסיון שלי יכול לעזור לך ולו במעט - מי כמוני יודעת כמה כל פיסת מידע יכולה לעזור
דגנית

דגנית מקסימה

ריגשת אותי בטירוף... היום את ה"סימן שלי"
, נשלחת אלי מההשגחה העליונה להאיר את עייני... כל פעם אני נפעמת מחדש מהרצון של היקום לעזור לנו ולקדם אותנו... רק צריך לאפשר לו לעשות זאת... ואני משתדלת לעשות זאת... זה לא בא לי בקלות.. כי עלי לשנות הרגלים..... אבל זה כל הזמן בתודעה שלי איך אפשר לעשות זאת... תודה לך חמודה ואת מוזמנת תמיד להתפרץ... עזרת לי מאד והארת את עיני...

למעלה