שאלה בקשר לטוני הוק

system Rulz

New member
שאלה בקשר לטוני הוק

איך עושים במשחק ריבט (revet) הוא אומר לי לעשות את זה באחד מהשלבים של האימונים

downtown14

New member
ב CONTROLS

אתה בודק מה המקש של SWITCH ואז המישחק אתה קופץ ברמפה ולוחץ הרבה פעמים SWITCH!!אם אתה צריך עוד משהו תישאל אותי !!!!ורציתי לישאול :בתחרות השניה כשאני מסים חלק 1 אז מרים מישהו עומד על הידים על הסקייט איך עושים את זה?????ועוד שאלה איך אני משחק במולטי פלייר כשאני לוחץ INTERNET אז הוא מנסה להיתחבר ויוצא מהמשחק

barkai36

New member
אוקי תשובות תשובות תשובות

קודם כל, הוא לא לוחץ על switch המון פעמים מספיקה פעם אחת העיקר שהיא תהיה בזמן, כלומר לפני שהוא יורד מהרמפה. דבר שני אם אתה צריך משהו אתה יכול גם לשאול אותי דבר שלישי, העמידה על הידיים היא special manual. אם אתה לא יודע מה זה special תבדוק בtoturial מסבירים שם. קוראים לו hand stand או משהו כזה והוא יכול להיות או manual או slide. דבר אחרון, לגבי העניין של האינטרנט אתה צריך להוריד את הpatch האחרון של המשחק. פשוט תפעיל את המקום שבו קובעים את הכפתורים ושם בכרטיסייה הראשונה יש update. תלחץ על זה. יש סיכוי שאפילו אם יש לך RIP תוכל להפעיל את זה, שפוט עם no cd crack כמו שאני מצאתי. אם את הצריך עוד משהו icq 36114702.

system Rulz

New member
תודה+עוד שאלות

הצלחתי לעשות את זה ... עוד שאלה: בשלב הראשון במפעל לא הבנתי מה אני אמור לעשות עם הלבה הזאת או מה שזה לא יהייה יש לי עוד שאלה בשלב בקנדה יש משימה להרשים את הסקייטרים האחרים מה אני צריך לעשות כדי להרשים אותם? תודה

בשלב הראשון....

........... אלה הדברים הכי קלים בשלב הראשון מה שאתה צריך לעשות הוא grind על הברזלים שבצידי הסיר הגדול של הלבה, ואז היא נופלת, ועברת את זה!!!! ובשלב השני בקנדה, אתה פשוט צריך לעמוד ליד הסקייטרים האחרים ולעשות תרגילים שיתנו לך יותר מ 3000 נקודות, ואז עברת

למעלה