שאלה בקשר להארכת ויזה

• פותח הנושא om9
  • פורסם בתאריך

om9

New member
שאלה בקשר להארכת ויזה

מה קורה כשמשרד הפנים בשביתה, ובעוד שבועיים חבר שלי צריך לחדש את הויזה לעוד שלושה חודשים, הרי אם הוא ישאר אחרי הזמן המותר הוא נחשב לא חוקי, ואז.... האם יש דרך לכתוב מכתב או להשיג ויזה באיזשהו אופן? תודה..

blixgirl

New member
נסי באתר המצורף

של משרד הפנים אולי יש איזה טופס שאת יכולה להוריד ולשלוח עבור חידוש הויזה ? לפחות כך ידעו שניסיתם ? האתר בקישור למטה. בהצלחה בליקסי

om9

New member
היי בליקסי

תודה, בדקתי באתר מצאתי טופס שאולי מתאים , אבל מה זה עוזר למלא אותו אם אי אפשר להגיש אותו?? יש לך רעיון מה עוד כדאי לעשות?? תודה

Row123

New member
שאלתי והנה התשובה

אם לא הצלחת להתברג פנימה למשרד הפנים בזמן העיצומים כמוני אין לך מה לדאוג! שאלתי את השאלה הזאת את הפקידה במשרד הפנים. התשובה שלה היתה ברורה: אם יש שביתה או עיצומים לא צריך לצאת מהארץ!!! מה שצריך לעשות זה לחכות שהשביתה או העיצומים יגמרו ואז ללכת לחדש את הויזה. אף אחד לא יגרש אותו או לא יעשה משהו נגדו כי היא אמרה לי שמשטרת הגבולות וההגירה עובדת איתם במקביל וכשיש שביתה או עיצומים הם יודעים שאין מה לעשות. כאמרתי לה בפעם הראשונה בטלפון שאני לא יכולה להרשות לעצמי לשלוח אותו לחו"ל וחזרה במאות דולרים היא אמרה שאני לא צריכה!!! שהוא יכול להשאר בארץ אפילו שנגמרה לו הויזה. במקרה הצלחתי בכל זאת להגיע ולקבל את האשרה אבל אם לא הייתי יכולה לא הינו עושים שום דבר ורק מחכים לעיצומים שיגמרו אז אל תדאגי ותסמכי עלי... אני מרגישה בטוחה להגיד לך את זה...

Row123

New member
ןעוד דבר

נסי לשלוח פקס למשרד הפנים בו אתם צריכים לקבל את הארכת האשרה. תנסי להשמע ממש מתחננת ולבקש שיקבלו אותך. אם את מכירה של של פקידה זה מצוין- מעני את הפקס אליה. אם לא, תשאירי את מספר הטלפון שלך על הפקס ותבקשי שיחזרו אליך. טריק קטן שעובד בעיצומים שלהם. אם את חושבת שהם יושבים ולא מקבלים קהל את טועה. אנשים מגיעים למשרד הפנים בעיצומים. טיפין טיפין אבל הם שם...

למעלה